לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי תקשורת

 

תחום התקשורת הוא לא תחום סטטי ומגודר באופן חד משמעי. להפך, הוא דינאמי ביותר שנוגע לתחומים רבים ומתפתח מדי יום ביומו. התמחות הנדסאי תקשורת תעזור לבוגריה להשתלב במגוון תפקידים מעניינים בסביבת התקשורת המסקרנת הן האינטראקטיבית, המולטימדיה, פרסום, רדיו, עיתונים ועוד. תחום התקשורת התפתח באופן ניכר בשנים האחרונות וגלש למגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים חדשים כמו השימוש באינטרנט, בטלוויזיה, במערכות הסלולאריות וכדומה.

 

ישנם לא מעט מכללות ברחבי הארץ כולה המציעות את מסלול הלימודים הנ"ל למתעניינים הרבים. לימודי הנדסאי תקשורת הם לימודים ברמה גבוהה אשר מספקים ידע וכלי עבודה נכונים, מקצועיים ואתים לעבודה בתחום כל  כך חשוב שיכול להשפיע רבות לטובה אך גם לרעה. על מנת להתקבל למסלול הלימודים נדרשים המתעניינים במסלול לעמוד בתנאי קבלה הכוללים תעודת בגרות מלאה ובמידה שאינה מלאה לעבור מכינה קדם הנדסאית. כמו כן, יצטרכו התלמידים לעבור ראיון כניסה של מוסד הלימודים למסלול. הלימודים אורכים לרוב כשנתיים ובמרבית מוסדות הלימוד ניתן לממשם על ידי כספי הפיקדון לחיילים משוחררים.

 

תחומי הלימוד במסלול הכשרת הנדסאי תקשורת עוברים עם התלמידים על מגוון נושאים שונים מתחום התקשורת וכן, נוגעים בעוד תחומים אחרים שחשובים לפיתוח הכללי והמקצועי. ניתן להבחין בתלמידים במסלול לומדים מקצועות כמו : מתמטיקה, אנגלית, טכנולוגיית המדיה, עיצוב, יסודות בעיצוב, סוגי עיצוב, עיצוב, עיצוב גרפי נחוץ, שפות תכנות, תוכנות לעיצוב ממוחשב, פרסום, יסודות חשובים בצילום, שפת HTML, אנימציה, דפוס, כלי תקשורת וכדומה...

 

בוגרי מסלול הלימודים הנדסאי תקשורת שעמדו בכל הדרישות וכן, במבחנים הסופיים זוכים לקבל תעודת דיפלומה מקצועית מטעם המכון הממשלתי להכשרת טכנולוגית ומדעית. הם יכולים להשתלב לאחר הלימודים במגוון תפקידים מעניינים בתעשיות שונות כמו הי טק, חברות בניית אתרים, חברות תקשורת, גופי תקשורת, חברות פרסום, הפקות וכדומה... כמו כן, לא מעט מבוגרי המסלול בוחרים להמשיך ולהתמקצע בתחום ותחומים נוספים הקרובים לנושא כמו פרסום, שיווק, מחשבים, אומנות ועוד...

 

אם עולם התקשורת מעניין אתכם ואתם רוצים לשים את חותמכם בעולם מרתק זה אזי לימודי הנדסאי תקשורת הם לימודים שמתאימים לכם. היכנסו לאתר www.studychoice.co.il והירשמו למסלול הלימודים באזור מגוריכם. צוות האתר ידאג לספק לכם את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר.

 

 

 

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים