טכנאי חשמל

טכנאי חשמל

הודעהעל ידי משה » ג' ספטמבר 10, 2013 12:43 pm

הבן שלי מתחיל ללמוד בבית ספר לטכנאי חשמל, עכשיו איך זה הולך הוא באמת לומד ומקבל תעודה של טכנאי לאחר מכן??? או שזה סתם שם יפה למגמה שתרצה את ההורים?
משה

Re: טכנאי חשמל

הודעהעל ידי maxemer » ג' ספטמבר 10, 2013 12:48 pm

לימודי טכנאים בבית ספר הם לימודים לכל דבר. זהו אינטרס משותף גם של המדינה שהילדים ילמדו להסמכה כי הם חותמים קבע בשביל מימון הלימודים כביכול. הבן שלך ימשיך בלימודים לכיתות יג - יד ויאכל גם להוציא תעודת הנדסאי אני חושב. זה משתלם כמובן, וייתן לו עבודה בצבא. אני אישית פחות אוהב ומתחבר אל המסלול הזה כי ילד בכתה י' לא יכול לדעת איך הוא יסתדר במסגרת הצבאית ובכלל להיות מחויב למקצוע שפשוט שיבצו אותו בו כשכל מה שהוא חשב עליו זה בילויים. תחשבו טוב!
maxemer

הודעהעל ידי משה » ג' ספטמבר 10, 2013 12:49 pm

תודה רבה על המידע מקס!
אתה יודע אולי כמה קבע הם חותמים ומה הם יעשו בקבע?
משה

הודעהעל ידי maxemer » ג' ספטמבר 10, 2013 12:53 pm

זה משתנה אין לי מושג יש לי חברים שחתמו שנה וחצי ויש כאלו שחתמו 3. חלק מהם מקלל את היום וחלק שמח ומתכנן קריירה בתחום.
לדעתי לימודים לפני הצבא ובמיוחד כאלו שמחייבים את הילד עדיף לדחות. כמובן יש שיקולים אחרים רבים שיש לקחת כמו כסף, זמן והכל אבל אני עכשיו אחרי ניסיון של כמה שנים בתור חשמלאי מוסמך. אחרי שצברתי כסף והבנתי שאני רוצה להמשיך עם העיסוק חושב על לימודי טכנאי חשמל או קורס חשמלאי ראשי . כל מקרה שיהיה לו המון בהצלחה!
maxemer

הודעהעל ידי אהרון » ג' אוקטובר 08, 2013 12:50 pm

כן בוודאי הוא מקבל תעודת טכנאי חשמל ונראה לי יכול להמשיך ללימודי הנדסאים זה מסלול טוב מאוד!
אהרון

קורס חשמלאי מוסמך‬‎

חזור אל הנדסאים וטכנאים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד