לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

סטודנטים וכסף – איך משלבים את שניהם?

לימודים ועבודה

 

מלבד שכר הלימוד הגדול רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עוד מגוון הוצאות שגורמות להם להיחנק מבחינה כלכלית. שכר דירה, מחייה, בילויים וחשבונות למיניהם גורמים לנו לא פעם כאב ראש רציני. צוות אתר www.studychoice.co.il  אסף למענכם כמה טיפים חיוניים.

 

העבודה היא חיינו -

ראשית כל מצאו עבודה שתתאים למערכת שעות הלימודים שלכם. נכון לא תתבססו כלכלית מעבודה מזדמנת זו אבל תוכלו לשחרר במקצת את הלולאה סביב הצוואר. איפה מוצאים עבודה כזו? מקומות הבילוי שלכם הם מקום מצוין לחפש עבודה בסביבה שהיא בראש שלכם. פאבים, מסעדות, בתי קפה ומועדונים מתבססים ברובם על עובדים מזדמנים מה גם שרוב העבודה היא בסוף השבוע וכך לא תפגעו במערכת שעות הלימודים. שנית ישנם מגוון עצום של עבודות מיוחדות לסטודנטים. זה הזמן להתעדכן עם חבריכם ובאתרי האינטרנט ואולי תוכלו למצוא עבודה נוחה שתביא כסף קל!

 

נסו לחסוך בהכל !

לא אנחנו לא מדברים על כך שתעברו לאכול פרוסת לחם עם חמאה לצהריים. אבל קיימות כל כך הרבה הזדמנויות לחסוך בטח בעולם הקניות שעובד בצורה מסחרית. צעד ראשון- אל תסתפקו רק במבצעים שהחנות מציאה, אל תתביישו לבקש עוד הנחנה... נחשו מה? החנויות עדיין ירוויחו עליכם גם אחרי ההנחה ה "מיוחדת " שתקבלו. אז למה שלא תקבלו אותה? צעד שני – זוכרים את כל אותם הנודניקים ששמים אלונים וקופונים שלהם בתא הדואר שלכם? אז רגע אל תזרקו ישר לפח בלי להביט בהם אפילו. לפעמים יש שם הזדמנויות פז בשביל לחסוך עשרות ומאות שקלים!

 

זבל של אדם אחד הוא אוצר לאדם אחר או במילה אחרת- יד שנייה

מה אפשר למצוא בחנויות של יד שנייה? הכל! החל מספרים, מכשירי אלקטרוניקה, ריהוט ועד אביזרי נוי לבית. אנשים מתחדשים כל הזמן והחפצים שהיו עד כה בשימוש מאבדים ערך פתאום, זה לא אומר שהם מקולקלים! ולפני שאפילו תלכו לחנויות יד שנייה תנו ביקור בבוידם ובמחסן שלכם או של ההורים שלכם כמעט בוודאות תמצאו שם דברים שימושיים שתשמחו לקחת איתכם.

 

שכר דירה

ובכן פרמטר זה משתנה על פי אזור המגורים שלכם כמובן אך כמה טיפים נשארים רלוונטיים תמיד. ראשית כל האם אתם שוכרים דירה לבד , עם בת זוג או שותפים?  שהריי כמה שיותר אנשים זה אומר פחות לשלם כל חודש. שנית תזכרו שאתם צעירים ובריאים ולא יהרוג אותכם לחפש דירה שהיא לא בקומת קרקע בבניין ללא מעלית. לא יקרה כלום אם תרדו ותעלו 4 קומות ברגל. הביקוש לדירות בקומות גבוהות בבניינים ללא מעלית אינו בשמיים מה שאומר שזאת אופציה מצוינת להתמקח עם בעל הדירה על המחיר ואולי להרוויח כמה מאות שקלים חשובים בחודש.

 

והכי חשוב

הכי חשוב שתזכרו שזה הכל זמני אז אל תשברו ואל תאבדו את הראש ותיכנסו לחובות שבשביל לצאת מהם תצטרכו למכור כליה. רוב הסטודנטים מתקשים מבחינה כלכלית. תזכרו ללמוד ולאזן את ההוצאות ותקבלו שיעור חשוב לחיים.

 

 

איתכם,

זאב פלד

עורך תוכן אתר www.studychoice.co.il

 

 

 

 

אהבת את המאמר ? סמן!

בקרים מתוכנתים - הסבר ומידע כללי

בקרים מתוכנתים הסבר ומידע כללי : בקר מתוכנת הוא מכשיר אשר נועד לבקר, לעקוב ולתפעל מכשירי חשמל שונים ללא התערבות אנושית. את הבקרים מתכנתים שיפעילו, יכבו ויתזמנו מערכות ומכשירי חשמל שונים לפי לוח זמנים, רמות אנרגיה וחשמל...

חשמלאי ראשי

קורס חשמלאי ראשי הוא אחד מבין קורסי התעודה השונים, אשר מסמיך חשמלאים בעלי ניסיון והכשרת חשמלאי מוסמך לתפקיד בכיר יותר במערך העבודה.

מה ללמוד בשנת 2018 - הכנה לעתיד עם תעסוקה

כדי לחסוך לכם זמן, עשינו כאן רשימת קורסים עם קישורים לעמוד, בו תוכלו להשאיר פרטים ומכללות בעצמן יצרו עמכם קשר עם הצעה משתלמת - כך תקבלו את כל המידע הדרוש לכם ותוכלו לבחור היכן ללמוד את המקצוע האהוב אליכם. מסלולי לימודי...

מהם בקרים מתוכנתים ומי מתכנת אותם?

בכדי לתכנת בקרים אין צורך בלימודים של שנים רבות או בתארים מתקדמים. כיום כל אחד מתחום האלקטרוניקה והתעשייה, כמו גם הנדסאים או טכנאים בעלי ידע בפיקוד מערכות, יכולים להירשם לקורס בקרים מתוכנתים, או בשמו המקוצר והמקצועי - PL...

עתיד מקצועי בתחום החשמלאות

לימודי החשמלאות - אחד התחומים המבוקשים ביותר ללימודים, בשל הצורך התמידי לחשמלאים בכל תחום. בעוד חשמלאי מוסמך ראשי לעסוק בתיקוני חשמל בהיקף ביתי ותעשייתי, הרי שעבודות של החשמלאי הראשי הינה מורכבת יותר ומספקת לו כלים נרחבי...

קורס מנעולן מוסמך

תכנית לימודים ייעודית להשגת תעודת מנעולן מוסמךמי שבאמת רוצה להיכנס ברגל ימין לתחום בו העבודה חייבת להיות מדויקת וההיכרות עם כלים ואמצעי נעילה רבים חייבת להיות רצינית, צריך למצוא את עצמו בקורס שמציג תכנית לימודים ייעודית...

קורס תכנות SOLIDWORKS

תוכנת ה- SOLIDWORKS משתייכת בתעשייה לתחום של תיב"ם (שאלה ראשי התיבות של תכנון וייצור באמצעות מחשב) והקורס ללימוד שלה קשור קשר הדוק לקורסי עיבוד שבבי CNC ומיועד לעובדי התעשייה שכבר יש להם ידע וניסיון בתחומים אלה.
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

 קורס מלגזה

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור