לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי בודק סוג 1 בצפון


לימודי חשמלאי בודק

ישנם מקצועות אשר יש להם דרישה מוגברת ואם אתם טכנאי חשמל אשר מתגוררים באזור הצפון ורוצים להתקדם בתחום העבודה שלכם, קורס חשמלאי בודק סוג 1 בצפון יכול לעניין אתכם. הדרישה לחשמלאים אשר מסוגלים לבצע בדיקות מתקנים גבוהה מאד וזאת בעיקר בשל העובדה שישנם יותר טכנאי חשמל מאשר בודקים. חשמלאים בודקים סוג 1 יכולים לעסוק בביצוע בדיקות מתקנים חשמליים במתח נמוך ועד 80X3 אמפר.

 

קורס חשמלאי בודק סוג 1 בצפון – תנאי קבלה

על מנת להתקבל לקורס חשמלאי בודק סוג 1 עליכם להיות טכנאי חשמל בעלי תעודה מאושרת על ידי מה"ט, להיות רשומים במדור חשמל בפנקס הטכנאים, להיות בעלי רישיון תקף של טכנאי חשמל ובעלי וותק מוכח של לפחות 4 שנים כטכנאי חשמל. הלימודים כוללים:

 

  • - הכרות מעמיקה עם חוק החשמל ועם תקנות חוק החשמל.
  • - הכרה של עקרונות תכנון מתקני המתח הנמוך.
  • - היכרות עם שיטות בדיקה של מתקני מתח נמוך.
  • - הכרות עם חוקי החשמל כולל מערך הגנות בפני חישמול, העמסה של מוליכים, הכרה עם מערכות אל פסק וגנרטורים, מובילים, הארכות ועוד. 

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

קורס חשמלאי בודק

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לימודי חשמלאי בודק

 

בסיום הלימודים ניתן לגשת לבחינה לקבלת רישיון טכנאי בודק סוג 1. הבחינה מתקיימת תחת פיקוח של משרד התמ"ת אשר אחראי גם למתן התעודה יחד עם מוסד הלימוד. כיוון שמדובר בלימודים מתקדמים בתחום החשמל הקורס אינו נפוץ במיוחד ולכן ניתן לעבור אותו בעיקר בערים גדולות. קורס חשמלאי בודק סוג 1 בצפון מתקיים במספר אזורים ובמידה ואתם רוצים להתקדם בתחום הקריירה שלכם, ייתכן מאד שזהו הקורס המתאים עבורכם, קורס אשר יפתח בפניכם עוד אפשרויות עבודה וידרוש מכם כמובן קבלת אחריות בהתאם.

 

רישיון עבודה ומשכורות

קורס חשמלאי בודק סוג 1 בצפון יאפשר לכם לגשת למבחנים לקבלת רישיון חשמלאי בודק. בסיום הקורס תוכלו להשתלב בשלל משרות כולל משרות בתחום החזקה, תכנון ובדיקות של המערכות. העבודה יכולה להתבצע בארגונים גדולים, מפעלים, עיריות, אתרי בנייה ועוד.

 

המשכורות בתחום משתנות בהתאם למקום העבודה, הוותק של העובד, אופי העבודה וההכשרה הבסיסית של החשמלאי. לרוב, המשכורות בתחום חשמלאי בודק סוג 1 עולות על 40 ש"ח לשעה. 

 

אהבת את המאמר ? סמן!

בקרים מתוכנתים - הסבר ומידע כללי

בקרים מתוכנתים הסבר ומידע כללי : בקר מתוכנת הוא מכשיר אשר נועד לבקר, לעקוב ולתפעל מכשירי חשמל שונים ללא התערבות אנושית. את הבקרים מתכנתים שיפעילו, יכבו ויתזמנו מערכות ומכשירי חשמל שונים לפי לוח זמנים, רמות אנרגיה וחשמל...

חשמלאי ראשי

קורס חשמלאי ראשי הוא אחד מבין קורסי התעודה השונים, אשר מסמיך חשמלאים בעלי ניסיון והכשרת חשמלאי מוסמך לתפקיד בכיר יותר במערך העבודה.

מה ללמוד בשנת 2018 - הכנה לעתיד עם תעסוקה

כדי לחסוך לכם זמן, עשינו כאן רשימת קורסים עם קישורים לעמוד, בו תוכלו להשאיר פרטים ומכללות בעצמן יצרו עמכם קשר עם הצעה משתלמת - כך תקבלו את כל המידע הדרוש לכם ותוכלו לבחור היכן ללמוד את המקצוע האהוב אליכם. מסלולי לימודי...

מהם בקרים מתוכנתים ומי מתכנת אותם?

בכדי לתכנת בקרים אין צורך בלימודים של שנים רבות או בתארים מתקדמים. כיום כל אחד מתחום האלקטרוניקה והתעשייה, כמו גם הנדסאים או טכנאים בעלי ידע בפיקוד מערכות, יכולים להירשם לקורס בקרים מתוכנתים, או בשמו המקוצר והמקצועי - PL...

עתיד מקצועי בתחום החשמלאות

לימודי החשמלאות - אחד התחומים המבוקשים ביותר ללימודים, בשל הצורך התמידי לחשמלאים בכל תחום. בעוד חשמלאי מוסמך ראשי לעסוק בתיקוני חשמל בהיקף ביתי ותעשייתי, הרי שעבודות של החשמלאי הראשי הינה מורכבת יותר ומספקת לו כלים נרחבי...

קורס מנעולן מוסמך

תכנית לימודים ייעודית להשגת תעודת מנעולן מוסמךמי שבאמת רוצה להיכנס ברגל ימין לתחום בו העבודה חייבת להיות מדויקת וההיכרות עם כלים ואמצעי נעילה רבים חייבת להיות רצינית, צריך למצוא את עצמו בקורס שמציג תכנית לימודים ייעודית...

קורס תכנות SOLIDWORKS

תוכנת ה- SOLIDWORKS משתייכת בתעשייה לתחום של תיב"ם (שאלה ראשי התיבות של תכנון וייצור באמצעות מחשב) והקורס ללימוד שלה קשור קשר הדוק לקורסי עיבוד שבבי CNC ומיועד לעובדי התעשייה שכבר יש להם ידע וניסיון בתחומים אלה.
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

 קורס מלגזה

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור