לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

בגרות

תעודת בגרות - מדד להשכלה

תעודת בגרות מהווה מדד להשכלתו התיכונית של כל בן אדם במדינת ישראל. בשל כך מלווה אותנו תעודת הבגרות במקומות רבים כמו אוניברסיטאות, מכללות ולפעמים גם במקומות עבודה. תעודת הבגרות ביחד עם ציון הפסיכומטרי מרכיבים את ציון הקבלה שלנו למוסד הלימודים, כלומר ללא תעודת בגרות, לא נוכל להתקבל ללימודי השכלה גבוהה. גם אם אינכם זכאים לתעודת בגרות אין זו סיבה לוותר על החלום, כיום תוכלו להשתתף בקורסי הכנה לבגרות ותוכלו להשלים מקצוע שלא עברתם או לשפר ציון שאינו מספיק לכם.


קורסי הכנה לבגרות

קורסי הכנה לבגרות

בגרות במתמטיקה

בגרות במתמטיקה

בגרות באנגלית

בגרות באנגלית

בגרות בפיזיקה

בגרות בפיזיקה

בגרות בהיסטוריה

בגרות בהיסטוריה

בגרות בספרות

בגרות בספרות

בגרות בתנ"ך

בגרות בתנ"ך

בגרות בלשון

בגרות בלשון

בגרות באזרחות

בגרות באזרחות

בגרות בכימיה

בגרות בכימיה

בגרות בגיאוגרפיה

בגרות בגיאוגרפיה

ישנן כמה אפשרויות להשלים בגרויות. ישנם אנשים שלומדים בעצמם בעזרת ספרים וחומרי לימוד, ובוחרים לגשת לבד לבחינה, סוג אחר נעזר במורים פרטיים שבונים להם תוכנית לימודים אישית, אך האפשרות הנוחה ביותר היא כמובן קורס הכנה לבגרות ולכך כמה סיבות: ראשית רוב האנשים הניגשים להשלמת בגרויות לא נגעו זמן רב בחומר הנלמד ושכחו את רובו ולכן זקוקים למורה עם תוכנית לימודים מסודרת ולמידה הדרגתית , בנוסף לכך הרוב המוחלט לא יכול להרשות לעצמו מורה פרטי כיוון שהדבר יקר. בשל כך מציעים קורסי הכנה השלמת מקצוע או מספר מקצועות במחיר סביר ובמקצועיות רבה החומר נלמד בצורה בסיסית והדרגתית ומתחיל מאפס.

קורסי ההכנה לבגרות הינם קורסים מקצועיים המועברים על ידי צוות המורים הטוב ביותר וכל זאת בכדי להביא את התלמידים להצלחה, ובסופו של דבר להגשמת שאיפתם להתקבל ללימודים אקדמיים. קיימים כיום קורסי הכנה כמעט בכל תחום כמו: מתמטיקה, אנגלית, כימיה, פיזיקה, תנ"ך, היסטוריה, ספרות, אזרחות, לשון, צרפתית ועוד תחומים רבים. הקורסים נמשכים לרוב כמה חודשיים כאשר בסופם נבחנים התלמידים במבחני הבגרות בהתאם למועדים שנבחנים בבתי הספר (רוב המבחנים מתקיימים בקיץ כאשר בחלק מהמקצועות כמו אנגלית ומתמטיקה ישנם גם מועדי חורף). תוכנית הלימודים בקורסים מתעדכנת לפי משרד החינוך ובהתאם למיקוד שיוצא כל שנה.

קורסי הכנה לבגרות מתקיימים בבתי ספר אקסטרנים בתל אביב, חיפה, ירושלים בבאר שבע ובכל רחבי הארץ. חשוב לציין שכל בית ספר מציע 'חבילה שונה' לכל תלמיד בהתאם למה שהוא צריך. ישנן חבילות המציעות השלמת מקצוע בודד, ישנן חבילות המציעות כמה מקצועות במקביל, וחלק אפילו כוללות השלמת בגרויות בכלל מקצועות החובה וחלק ממקצועות הרשות וכל זאת במטרה להעניק לתלמיד את הזכאות לבגרות.


-

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים