תחומי לימודים

 

קורס בקרים מתוכנתים

מכינות

לימודי מכינה

 כל מי שמעוניין להתקבל ללימודי השכלה גבוהה חייב לעמוד בסף דרישות מסוים. מוסדות לימוד רבים מציעים כיום מספר מסוים של מקומות לימוד הנמוך ממספר האנשים שרוצים ללמוד. בכדי שאותם מוסדות יוכלו לקבל אליהם את האנשים הטובים ביותר והמתאימים לאותו תחום כל מוסד ותחום מציב רף דרישות מסוים שבהם חייב לעמוד המועמד, ורק המועמדים המתאימים ביותר יתקבלו ללימודים. רף הדרישות לקבלה הוא גבוהה וקיימים אנשים רבים שלא עומדים ברף, ולא יכולים להתקבל ללימודים גבוהים. הפתרון לבעיה זו היא לימודי מכינה

מוסדות לימוד רבים בארץ מציעים לימודי מכינה כמעט לכל תחום המשלימות לאותם מועמדים את הידע הדרוש לקבלה. קיימים מגוון רב של מכינות קדם אקדמיות, מכינות לבגרות, מכינות לעולים חדשים, ומכינות למסלולים יותר ספציפיים כמו אומנות ועיצוב או תחומים טכנולוגים אחרים.

 

לימודי מכינה זהו כלי העוזר למועמד להשלים את הפער בינו לבין הדרישות והידע שדרוש לו ללימודים. המכינה היא כלי המכפר על תוצאות נמוכות בבגרויות, ציון פסיכומטרי או חוסר ידע בתחום מסוים.

 

לימודי מכינה אקדמים מציעים למשתתפים הכנה לתואר ראשון. במסגרת לימודי המכינה לומדים המשתתפים קורסים במגוון נושאים החופפים את מקצועות החובה והבחירה בבגרות הדרושים לאותו תחום. הלימודים מכינים את הסטודנטים ללימודי התואר. בסוף הלימודים מתקיימים מבחנים, במידה והסטודנטים עוברים בהצלחה את בחינות הגמר הם יכולים להתקבל ללימודי התואר הנחשקים.

 

מסלולים  לעולים חדשים כוללים תכנים דומים למכינות הרגילות אך מיועדים בשביל אותם עולים חדשים המתקשים להסתגל לשפה. הלימודים מקנים לאותם סטודנטים ידע בשפה העברית, היכרות עם שיטת הלימוד הנהוגה בארץ ומושגי יסוד בידיעת הארץ. מטרת המכינה לעולים חדשים היא בעצם להקל על העולה החדש ולעזור לו להשתלב ולהתקבל ללימודים אקדמיים בארץ.

 

לימודי מכינה לבגרות מכינה את הסטודנטים במיוחד לבגרות והיא נלמדת על פי תוכנית הלימודים של משרד החינוך. המכינה עוסקת במקצועות שונים ועובדת על פי מיקודים ותוכנית לימודים עדכנית. בסיום המכינה ניגשים הסטודנטים לבחינת הבגרות ויכולים לשפר את ציוניהם וכך לשפר את סיכוייהם להתקבל ללימודי השכלה גבוהה.

לסיכום כל מי שמעוניין להתקבל ללימודים גבוהים ונתקל בקשיים או דרישות שהוא לא עומד בהם לא צריך לוותר על החלום ויכול תמיד לשפר ציונים או להשלים ידע חסר לו. כל מה שדרוש הוא לעבור למכינה בתחום המבוקש. 


-

אזור אישי

כניסת משתמשים רשומים.

לימודי חשמל

 
קורסים ולימודים פופולריים החודש:
מחשבים » ניהול רשתות
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מסוייג
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מעשי
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מוסמך
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי ראשי
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מתח גבוה
חשמל ומקצועות טכניים » קורס בקרים מתוכנתים PLC
בטיחות »  קורס מלגזה
לימודי גישור » הכשרת מאמנים