לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס הכשרת מאמנים

קורס הכשרת מאמנים מקנה לתלמידיו ידע חשוב אודות אומנות האימון המופלאה, תוך כדי מעבר תהליך אימון אישי בפני עצמו מקבלים משתתפי הקורס את הידע והכלים הנדרשים על מנת להפוך בעצם למקצוענים איכותיים ויעילים בתחום.

 

מעוניין להוביל אנשים לעבר מימוש הפוטנציאל שבהם, הצלחות ויצירת משמעות אמיתית לחייהם? תכונות מנהיגות, הקשבה ייעוץ ומתן עזרה קיימות אצלך? כדאי שתשקול לעשות צעד משמעותי ולבחון את האפשרות לקריירה בתחום האימון האישי! קורס הכשרת מאמנים נועד לתת לחניכיו את ההכשרה, הכלים וההכוונה הנכונה על מנת לצאת לשוק ולהפוך למאמנים אישיים מהשורה הראשונה שדוחפים את לקוחותיהם אל עבר הצלחות, יעילות ושיפור רמת החיים.

 

קורס הכשרת מאמנים – למי הוא מיועד?


הכשרת קואצ'ינג מיועדת בעיקר לאלו שרוצים לתת מעצמם, לעזור לאחרים לממש את הכישרון שלהם ולפתח קריירה בתור מאמנים אישיים להעצמת אחרים. אלו שקיים אצלם הרצון ותשוקה אמיתית מניעה אותם לעבר הצלחות ומימוש החלומות. אנשי הנהלה, בעלי עסקים ופרויקטורים למיניהם אשר רוצים לדחוף את ארגונם לעבר מימוש הפוטנציאל הקיים בהם וכן, אנשי חינוך, ייעוץ והוראה שרוצים להוסיף כלי חשוב לארגז כליהם לצורך יצירת תוכנית הוראה אפקטיבית ביותר.

 

קורס הכשרת מאמנים – תכנים מרכזיים בתוכנית הלימודים :


לימודי מבוא – מושגי ייסוד בתחום האימון, חישבה רציונאלית – תוצאותיה והשלכותיה, גישות מתוחמי הפסיכולוגיה והרוחניות, קודים אתיים בעת אימון וכן, הכרת מושג מודל האימון הבסיסי.

 

בניית חוויה אימונית ייחודית – פיתוח תכונות מנהיגות, חוזק ואסרטיביות, ניהול עצמי נכון מבחינת ידע זמן וסביבה וכן, פיתוח סגנון אישי ייחודי לאימון.

 

הכרת חלום, בניית חזון וביצוע המטרה – למידה על הכרה במציאות העכשווית ובמציאות הרצויה, התבוננות מתקנת על העבר, הכרה ביכולות ובניית דרך לביצוע מטרה.

 

בניית מסגרת אימון – בניית אורך חיים אימוני, הגדרה תחומי תוצאה רצויה, התמדה, ביצוע מעקבים וייעול האימון בזמן אמת.

 

הדרך לקריירה באימון – איך לפתח קריירה בתחום?, צעדים להקמת העסק הפרטי, שיטות פרסום ושיווק, מיתוג העצמי, יצירת קהל לקוחות וגרעין תומך, שימוש באמצעי התקשורת (במיוחד באינטרנט), ניהול עצמי ומציאת נישה וגישה ייחודית באימון האישי, התמחות לפי סגנונות (אימון עסקי, זוגי, אישי וכדומה...)

 

מעוניין לקבל הכשרה בתחום? קורס הכשרה מאמנים מרתק אותך? אחרי שקראת וקיבלת את הידע הדרוש אנו באתר www.studychoice.co.il מזמינים אותך לעשות צעד חשוב לעבר תחילת הלימודים ולהירשם ללא עלות או התחייבות כלשהי באתר. צוות האתר מסנן את הצעות הלימוד השונות ומגיש לך כלקוח האתר את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריך!

 

 

אהבת את המאמר ? סמן!

קורס בקרים מתוכנתים - במה מדובר?

אנו נמצאים בתקופה של מהפיכה טכנולוגית בה התעשייה נשענת יותר ויותר על כלי בקרה אוטומאטיים ותלויה בהם לחלוטין. כלי בקרה אלו אינם בעלי בינה מלאכותית ועל כן נדרשים אנשי מקצוע על מנת לתכנת אותם לפי דרישות התעשייה, לנטר אחר פע...

כל מה שריצם לדעת ולא העזתם לשאול על הכשרת חשמלאי מתח גבוה

מבין הסמכות התעודה של החשמלאים, חשמלאי מתח גבוה הוא בעל היתרי העבודה המגוונים והבכירים ביותר. למעשה, רק הנדסאי חשמל ומהנדסים נמצאים מעל חשמלאים אלו בהיררכיית התחום, והדבר אומר כי מדובר לא רק בסטטוס מקצועי גבוה אלא גם באפ...

כל מה שצריך לדעת על לימודי חשמלאי ראשי

בתחום החשמל ישנה היררכיה ברורה של הסמכות כאשר כל הסמכה נוספת מעניקה לבעליה שפע של תחומי אחריות נוספים. קורס חשמלאי ראשי למשל הוא קורס שמתאים לבעלי הסמכה של חשמלאי מוסמך שמעוניינים להתקדם ולקבל היתרי עבודה רחבים יותר.&nbs...

כל מה שצריך לדעת על לימודי חשמלאי מסוייג

במקומות עבודה רבים יש לבצע מעת לעת עבודות חשמל מסוג מסויים. במקום להעסיק חשמלאי לצורך העניין ולהגדיל את מצבת העובדים, ניתן פעמים רבות להכשיר באופן מקומי וממוקד עובד או או קבוצת עובדים שכבר מועסקים במקום.

כל מה שצריך לדעת על לימודי חשמלאי בודק

תכנון מערכות חשמל הוא פרקטיקה ששמורה למהנדסי חשמל ולעיתים גם לחשמלאים מוסמכים, כתלות בגובה המתח החשמלי של המערכות המתוכננות. משום שבכל מה שקשור לחשמל אין מקום לטעויות, יש הכרח לבצע בדיקה לאותן תכניות וגם בדיקה פיזית לאחר...

קורס חשמלאי מוסמך - זהירות מתח גבוה

המשק הישראלי משווע לידיים עובדות ומקצועיות בתחום החשמל. אין הדבר אומר כי זקוקים לתואר בהנדסת חשמל על מנת להתחיל ולעבוד בתחום, ולמעשה כיום ניתן בהכשרה קצרה יחסית להתחיל ולעבוד בשטח, לבצע משימות פשוטות ומורכבות כאחד, ואף ל...

קורס נאמני בטיחות

החוק אומר כי בכל מפעל שבו עובדים יותר מ- 25 בני אדם חלה החובה להקים וועדת בטיחות שתהיה מורכבת מנאמנים שעברו הכשרה לכך. קורס נאמני בטיחות הוא הקורס שמכשיר את אותם חברי הוועדה לתפקיד הנאמנים, והם אלו שיהיו כפופים לממונה על...
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים