לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

איך מקבלים רישיון חשמלאי מוסמך

 

איך מקבלים רישיון חשמלאי מוסמך

 

איך מקבלים רישיון חשמלאי מוסמך היא שאלה שנשאלת לא פעם על ידי מתעניינים שונים שרוצים להשיג מקצוע איכותי שימנף אותם אל עבר קריירה מוצלחת אך לא יודעים למי ולאן לפנות, מה התהליך?, האם מקבלים את הרישיון מיד בסיום הלימודים או שנדרשת תקופת ניסיון וכדומה... 


לימודים והכשרה :

ראשית כל על המתעניין לדעת שרישיון חשמלאי מוסמך מוענק לבעלי הסמכה מתאימה. הסכמת חשמלאים נערכת במסגרת מגמות החשמל של לימודי התעודה. הלימודים נערכים ברחבי הארץ כולה במכללות ובתי ספר שונים המציעים את הלימודים במסגרתם. מתכונת הקורס הינה מתכונת ארוכה ומעמיקה הכוללת לימודים של כשנתיים ואף יותר בהן רוכשים התלמידים ידע על מערכות חשמל, כללי בטיחות, שיטות עבודה ומתרגלים עבודה מעשית חשובה המדמה את הפעולה במצבים יומיומיים במקצוע.

סיום הלימודים ותקופת ניסיון :

בוגרי הקורס שעמדו כמובן בכל דרישות הקורס וצלחו את המבחנים הסופיים מקבלים עם סיום הלימודים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד ומשרד הכלכלה. למרות זאת הם אינם מקבלים את הרישיון באופן מיידי וזקוקים לתקופת ניסיון בשוק העבודה. עם סיום הלימודים מקבל הבוגר רישיון חשמלאי עוזר שאיתו הוא פועל ועובד במשך שנה בה הוא אינו רשאי לעבוד באופן עצמאי אלה בנוכחות חשמלאי בכיר יותר. לאחר שנה מקבל הבוגר רישיון חשמלאי מעשי שבזכותו רשאי החשמלאי לעבוד באופן עצמאי במערכות חשמל ביתיות במתח נמוך (חד פאזית עד 40 אמפר). כעבור שנתיים זכאי הבוגר לקבל רישיון חשמלאי מוסמך ולהתחיל בעבודות במתקני חשמל שונים במתח נמוך (תלת פאזי עד 80 אמפר).

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

צוות אתר StudyChoice שמח לספק לך מידע על השאלה איך מקבלים רישיון חשמלאי מוסמך ומעוניין להיות איתך לאורך כל הדרך עד ההרשמה ללימודים. האתר מרכז הצעות לימוד רבות שאותן הוא בודק ועורך עבור לקוחות האתר שמקבלים את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריהם. ההרשמה לאתר היא ללא כל עלות או התחייבות. אז הירשמו והרוויחו!

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים