לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

איפה כדאי ללמוד ניהול רשתות

לימוד ניהול רשתות

קורס מנהל רשת

בקורס ניהול רשתות לומדים את אחד המקצועות שהולכים ותופסים היום תאוצה. לומדים כיצד לנהל רשת מחשבים במקום העבודה. חשוב לדעת איפה כדאי ללמוד ניהול רשתות כיוון שכל קורס מועבר בדרכים שונות. ישנם קורסים שהם יותר תיאורטיים וישנם קורסים המשלבים שעות מעשיות שנותנות פרקטיקה המתאימה בעת העבודה בפועל.

 

לאחר לימוד ניהול רשתות, ניתן להשתלב בתחומים שונים בענפי ההיי טק והארגונים. התלות במחשבים הולכת וגדלה וכל ארגון תלוי ברמה זו או אחרת ברשת המחשבים. לכן, חשוב לארגון שיהיה לו איש מקצוע מומחה בתחום אשר יעזור לשמור על עבודה רצופה לאורך היום. תפקידו של מנהל הרשת כולל אחריות, ראיה רחבה של המערכת ואף יצירתיות במתן מענה, לכן השאלה איפה כדאי ללמוד ניהול רשתות היא רלוונטית, חשוב שהלימודים יקנו את הידע והיכולת להתמודד עם אותם אתגרי עבודה הצפויים לבוא.

 קורס ניהול רשתות

 עלות קורס ניהול רשתות בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 5,000 ל- 8,000 ש"ח – מסלול קצר כ- 150-300 שעות  

בין 9,000 ל- 13,000 ש"ח – מסלול מוארך עד 400 שעות

בין 15,000 ל- 20,000 ש"ח – מסלול מעמיק (לרוב דו שנתי) מעל 400 עד 600 שעות

המשך לסקירה מלאה...

  

קורס ניהול רשתות

 

 

קורס ניהול רשתות

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מנהל רשת

מה לומדים בניהול רשתות

נושאי הקורסים משתנים אך רוב הקורסים יכללו את כל נושא ההכרות עם רשתות תקשורת; כיצד פועלת הרשת, הכרות עם סוגי הציוד הנפוצים ברשתות וכו'. כמו כן, הקורסים מלמדים התנהלות מול רשתות; כיצד מזהים תקלות, כיצד להתגבר על תקלות, כיצד לנהל את הרשת וגם אבטחת מידע והגנה מפני סכנות שונות.

 

איפה כדאי ללמוד ניהול רשתות

ישנם מקומות שונים ללימוד ניהול רשתות, חשוב שמקום הלימוד יעניק את הידע התיאורטי והמעשי לעבודה השוטפת. חשוב לשאול את כל השאלות המעניינות שיכולות להיות רלוונטיות לעבודה כמו איזו תעודה מקבלים בסיום הלימודים, היקף השעות, תנאי סף וכמובן עלויות.

 

על מנת ללמוד ניהול רשתות יש להיות בעל רקע בסיסי או יותר בהפעלת מחשב והיכרות עם התוכנות הפופולריות עליו (אין צורך להיות תכנת או טכנאי, אך חשוב לחוש שסביבת המחשב היא סביבה ידידותית) וכמו כן יש להיות בעלי רמה בסיסית או יותר בשפה האנגלית.

 

לאחר הלימודים ניתן להשתלב בכל ארגון או חברה אשר מחזיקים ברשתות מחשבים. העבודה בתחום היא מעניינת ומאתגרת הכוללת זיהוי מפגעי רשת פוטנציאלי, מניעה, תחזוקה וטיפול בתקלות שוטפות. לא פעם נראה כי ארגון גדול יכול להיות תלוי במנהל רשת אחד, מה שהופך את המקצוע למעניין עוד יותר.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים