לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

איפה לומדים ממונה בטיחות

 

איפה לומדים ממונה בטיחות


רוצה להתקדם בעבודה ולשאת בתפקיד כאחראי על בטיחות המקום והעובדים? כדאי שתדע איפה לומדים ממונה בטיחות, קורס מקצועי אשר גם יכין אותך לעבודה וגם יתן לך את התעודה המתאימה לעיסוק בתחום. ללא תעודה מתאימה שאושרה על ידי משרד התמ"ת, לא תוכל לעסוק כממונה על הבטיחות בעבודה.

 

היום, כמעט כל מפעל וכן גם ארגונים בינוניים וגדולים, מחזיקים בממונה בטיחות כחלק מצוות המקום. תפקידו של הממונה הוא לשמור על בטיחות העובדים והמקום, לזהות כשלים ומפגעים וכן להתריע בפני סיכונים אפשריים במקום.

 

חשוב לדעת איפה לומדים ממונה בטיחות. לימודים אלו יש ללמוד במקום שנמצא בפיקוח של משרד התמ"ת, כיוון שזהו הגוף האחראי לתחום זה. בקורס לומדים את כללי הבטיחות השונים במקום, התמודדות עם חומרים מסוכנים, כיצד יש לבצע תדרוכים לעובדים ומהם החוקים והתקנות הקיימים בכל הנוגע לתחום הבטיחות.

 

ללימודים יכולים לגשת הנדסאים, מהנדסים וטכנאים ואם אתם מתעניינים איפה לומדים ממונה בטיחות, חשוב שתבדקו האם אתם עומדים בקריטריונים ללימודים. האם סיימתם את לימודיכם וצברתם לפחות שלוש שנות ניסיון בתחומכם. בדקו זאת בטרם תתחילו ללמוד ואם יש לכם ספק, תמיד תוכלו לשאול שאלות ולבחון את התאמתכם במקום הלימודים עצמו.

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

ישנם עובדים אשר מעוניינים להתקדם במקום העבודה, להשתלם ולקחת אחריות במערך הכולל של המקום. יש לשים לב שממונה על הבטיחות הוא תפקיד חשוב מאד. התפקיד כולל דאגה לשלום העובדים ולמקום עצמו. תפקוד ראוי של ממונה על הבטיחות יכול להציל חיים של עובדים ויכול אפילו למנוע אסונות. לכן, יש לעבור קורס מקיף שמלמד כיצד לזהות את המפגעים שעלולים להיות בכל מקום עבודה.

 

בין המפגעים שמזהה ממונה בטיחות ניתן להיתקל בחוסר הקשבה להוראות מטעם העובדים, עבודה לא בטוחה בגובה, ארגונומיה שאינה מתאימה לעובדים ועוד. על הממונה להתנהל ברגישות אך נחישות מול העובדים כדי להגן עליהם וכן לדעת כיצד להתנהל נכון מול הארגון עצמו כך שיהפוך לסביבת עבודה בטוחה עבור כלל העובדים.

יש לך אחריות? רוצה להתקדם בעבודה? בדוק את האפשרות ללמוד להיות ממונה על הבטיחות בעבודה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 3

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים