לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

בית ספר לחשמל - לימודים בישראל

בית ספר לחשמל

 

הכשרת חשמלאים

מהו בית ספר לחשמל בעצם?

בית ספר לחשמל הוא בעצם לשם למגמה גדולה בתחום החשמל, זה יכול להיות מגמה במסגרת לימודי התעודה, לימודי אקדמאים, לימודים הנדסאים וטכנאים או כולם גם יחד בבית ספר אחד גדול. אנחנו נדבר במאמר זה על מסלולי לימודי התעודה הנלמדים במסגרת לימודים במוסדות הפותחים בית ספר לחשמל לקהל המתעניינים הרחב.

 

הכשרה בסיסית בתחום

על מנת לעסוק בחשמל יש לבצע הכשרה מקצועית ומוכרת. ההכשרה הבסיסית ביותר הינה לימודי חשמלאי מוסמך. אלו לימודים שבמהלכם צובר התלמיד ידע איכותי ומקצועי אשר מאפשר לו להשיג כלים לעבודה יעילה, בטוחה ואיכותית בשוק העבודה. לאחר קורס הכולל 1080 שעות (במתכונת עבור בוגרי 12 ש"ל) ובמידה שעבר התלמיד את כל מבחני ההסמכה ועמד בתנאים הדרושים לסיום הקורס יזכה הוא לקבל תעודת בוגר קורס חשמלאי מוסמך תחת בית ספר לחשמל בו הוא למד. נוסף על כך הוא יזכה לקבל רישיון לעבודה בחשמל החתום ומאושר על ידי משרד הכלכלה.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הכשרת חשמלאים

 

הכשרות מתקדמות

קורס חשמלאי מוסמך אינו הקורס היחיד הנלמד במסגרת לימודי התעודה, רחוק מכך. ישנם עוד מגוון קורסים שונים המיועדים לבוגרי קורס חשמלאי מוסמך כמו לימודי קורס חשמלאי מתח גבוה המכשירים את החשמלאי להתעסק עם מתקנים ומערכות חשמליות במתח גבוה וכמובן קורס חשמלאי ראשי שמעצים את דרגת והיתר העבודה של החשמלאי בשוק העבודה.

 

לימודי תעודה עבור אקדמאים?

מהנדסים, הנדסאים וטכנאים בחשמל גם הם יכולים ליהנות מלימודי התעודה כמסלולים איכותיים שנועדו להעמיק את הידע שלהם ולהעניק להם אפשרות לעבודה נוספת ומוערכת. כך לדוגמא קורס חשמלאי בודק הינו קורס אשר מאפשר את השתלבות המוזכרים למעלה ומעבר הקורס מעניק להם היתר לבדיקת מתקני חשמל בהתאם להכשרתם הראשונית כך שמהנדס חשמל יקבל היתר חשמלאי בודק סוג 3, הנדסאי סוג 2 וטכנאי סוג 1. בדיקת מתקני חשמל נחוצה מאוד בשוק העבודה והיא ללא ספק שדרוג משמעותי ליכולות החשמלאי. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים