לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

בקרים מתוכנתים plc בתעשייה

בקרים מתוכנתים plc בתעשייה

בקרים מתוכנתים plc תעשייתיים משמשים אותנו למגוון מטרות שונות אשר בסופו של דבר נועדו להפיק תועלת מרבית במקום העבודה. אם זאת על ידי ייעול התפוקה בתעשייה, חסכון בחשמל ואנרגיה, דגשי בטיחות, חיסכון בכוח אדם מיותר וכדומה... הבקרים המתוכנתים עובדים על ידי מנגנון מיוחד אשר מאפשר להם לשלוט על מכשירי חשמל שונים באופן אוטומטי ללא צורך בהתערבות יד אנוש בדבר. שעון חכם מוצמד לבקר אשר יודע להפעיל או לכבות מכשירים בשעות ייעודיות. כמו כן, בקרים מתוכנתים plc בתעשייה יכולים אף לעמוד את עוצמת העבודה של המכשיר ולקבוע אותה בהתאם להוראות שלהם תוכנת המכשיר החכם.

 

מקצוענים שיודעים לעסוק באופן מקצועי  ולשלוט בתחום של בקרים מתוכנתים plc בתעשייה יכולים להשתלב במגוון מקומות ומשרות עבודה שונות. בוגרי הכשרות רבים מתחומי החשמל, האלקטרוניקה, התחזוקה ומערכות שונות ששליטה אוטומטית דרושה בהן מבקשים ללמוד את ההכשרה הספציפית הזאת על מנת לרכוש ידע מועיל להשתלבות טובה יותר בשוק העבודה.

 

היקף הקורס וההכשרה הינו דיי קצר וכולל מספר חודשים בודדים שבמהלכם לומדים התלמידים עיונית על הבקר,  מרכיביו ותכונותיו ועוברים לתרגל בזירה הפרקטית את הידע שצברו על ידי תרגולים במעבדה הכוללים שימוש באותם המכשירים והפונקציות אשר משמשים בקרים מתוכנתים plc בתעשייה ובמגרש הפרטי. 80 שעות בממוצע זהו הזמן שאורך קורס מסוג זה והוא מוגש למתעניינים ברחבי הארץ כולה במגוון מוסדות לימוד שונים. בעת ההרשמה כדאי בהחלט לשים לב שמוסד הלימודים אינו פוסח על כל התנאים הדרושים ללמידה איכותית ומקצועית באמת. יש לבדוק שהקורס משלב בין לימודים עיוניים בכתה לבין לימודים פרקטיים במעבדה כך שמתכונת הלימודים עומדת בקריטריונים המקצועיים.

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

אם אתם מתעניינים בתחום ורוצים לקבל הכשרה מקצועית על בקרים מתוכנתים plc בתעשייה שבהחלט עשויה לעזור ולתרום לקריירה שלכם אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר www.studychoice.co.il ולקרוא עוד על מסלול הלימודים הנחשק. דף הקורס יספק לכם עוד מידע רלוונטי על מסלול הלימודים וכן, אפשרות להרשמה באמצעות האתר שתוביל אתכם לקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך            חשמלאי   קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס מנהלי עבודה בתעשייה ממונה אנרגיה   קורס מנהלי עבודה בבניין     מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים