לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

האם כדאי ללמוד חשמלאי מוסמך - לימודים בישראל

האם כדאי ללמוד חשמלאי מוסמך

האם קיים ביקוש לחשמלאים בשוק העבודה? מהי משכורת ממוצעת לחשמלאי מוסמך? מה כולל תהליך ההכשרה? איפה מתקיימים הלימודים? והשאלה החשובה מכל היא בכלל האם כדאי ללמוד חשמלאי מוסמך ? אנו מזמין אתכם, המתעניינים בלימודי החשמל להמשיך לקרוא על מסלול הלימודים באתר www.studychoice.co.il וליהנות ממגוון הצעות לימוד המשתלמות ביותר שמחכות רק לכם.

 

האם כדאי ללמוד חשמלאי מוסמך? –ביקוש בשוק העבודה :

 

שוק העבודה לא רק שצריך חשמלאים הוא זועק אליהם ומתייחס אליהם כאוצר של ממש. בעידן הטכנולוגי והמתקדם של היום המושטת על מערכות חשמל רבות כל כך חשמלאי היא עבודה מוערכת ונדרשת ביותר אשר כל מפעל, ארגון, קניון, בנייני משרדים ואף אנשים פרטיים זקוקים למקצוען בתחום שייתן מענה איכותי ויעיל לבעיות הנוצרות ודורשות התערבות מיידית. חשמלאים מוסמכים משתלבים במגוון משרות במפעלים ומשקים, פרויקטי בנייה ושיפוץ, ארגונים ממשלתיים וכן, הם תמיד יכולים להשלים הכנסה במגזר הפרטי שמהווה תוספת מצוינת לשכר החודשי. משכורת ממוצעת לחשמלאי מוסמך שעובד בחברה כשכיר נעה בין 6,000 ל- 9,000 ₪ בחודש. יש לקחת בחשבון תוספת של עבודות ופרויקטים פרטיים.

 

האם כדאי ללמוד חשמלאי מוסמך ? – תהליך ההכשרה :

 

הכשרת חשמלאים מוסמכים היא הכשרה הוגנת ללא ספק המציע מסלול ייעודי ורלוונטי לכל מתעניין והידע שהוא מחזיק בו. ישנם מסלולי לימוד מעמיקים אשר מעניקים לתלמידים הכשרה מנקודת האפס וכוללים מתכונת דו שנתית האחת בת 1080 שעות לימוד עבור בוגרי 12 שנות לימוד והשנייה בת 1260 שעות לימוד עבור בוגרי 10 שנות לימוד. כמו כן, ישנן מספר אפשרויות להשלמת החומר במתכונת מקוצרת עבור תלמידים שיש להם ידע קודם בתחום. הכשרה כזאת הינה בין היתר עבור: חשמלאים מוסמכים, זוהי הכשרה בת 486 שעות לימוד והיא נערכת כשנה בסה"כ. הכשרה נוספת היא עבור בעלי רישיון חשמלאי עוזר שאורכת 800 שעות. ישנה גם הכשרה עבוד הנדסאים ומהנדסים באלקטרוניקה אשר כוללת 56 שעות לימוד ופטור מהמבחן הסופי בתורת החשמל.


  

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

האם כדאי ללמוד חשמלאי מוסמך? – אנו מזמינים אותך, המתעניין בלימודים לקרוא עוד על המסלול המבוקש בדף הקורס – קורס חשמלאי מוסמך. להתרשם ולהחליט סופית האם להירשם או לא.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים PLC       

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים

קורס ממונה בטיחות בעבודה            

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

קורס ניהול פרויקטים בבנייה              

קורס ממונה אנרגיה

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים