לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הוצאת רישיון חשמלאי ראשי

הוצאת רישיון חשמלאי ראשי 


קורס חשמלאי ראשי

רוצה לדעת הכל אודות הוצאת רישיון חשמלאי ראשי? אם כן, אתה מצטרף לאנשים אשר רוצים להשתלב בשוק העבודה בתחום נדרש מאד. תחום עבודות החשמל מחפש תמיד אחר עובדים נוספים והעבודה בו לעולם לא נגמרת. כמובן, ישנן עבודות שונות בתחום החשמל וחלקן בתחום המתח הנמוך, חלקן בתחום המתח הגבוה, חלקן עבודות ביתיות, חלק של מפעלים וחלק הן עבודות תשתית. על מנת לדעת הכל אודות הוצאת רישיון חשמלאי ראשי יש להבין קודם כל מהו הרישיון של החשמלאי ראשי.

 

רישיון חשמלאי ראשי הוא רישיון אשר מאפשר לבצע עבודות חשמל במתקנים של מתח נמוך ומאפשר לבעל הרישיון לחתום על תוכניות חשמל עד ל- 250*3 אמפר שהם חשמל תלת פאזי. בפועל, רשאי בעל רישיון חשמלאי ראשי לבצע עבודות חשמל במתח נמוך ועד האמפר עליו מותר לו לחתום. כלומר החשמלאי יכול לחתום ולאשר תוכניות חשמל עבור אחרים והוא יכול להיות זה שמבצע את העבודות בפועל. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי ראשי

 

הוצאת רישיון חשמלאי ראשי אפשרית עבור מי שעבר הכשרה מתאימה לעבודה מול עבודות מתח נמוך. חשוב להבין כי חשמלאי מוסמך אשר סיים את לימודיו או כל מי שסיים לימודים מקבילים ללימודים אלו, לא יוכלו להוציארישיון חשמלאי ראשי אלא אם ימשיכו ללימודים המתאימים שנקבעו על פי תקנות החשמל. חשוב לציין כי ישנם לימודים אשר מאפשרים לקבל תעודת חשמלאי ראשי ולכן אם ישנן ספקות כלשהן תמיד אשר להפנות אותן הלאה ולבדוק את הזכאות לרישיון הרלוונטי.

 

הוצאת רישיון חשמלאי ראשי מעניקה עבודה בפועל. הרישיון מאפשר לבעליו לאשר תוכניות אותן יבצעו חשמלאים אחרים או לבצע את עבודות החשמל בעצמו. לרוב, יהיו העבודות בבתים, דירות או בתי מסחר קטנים כיוון שמדובר על יכולת לאשר ולבצע עבודות במתח נמוך ועד ל- 250*3 אמפר, מתח אשר מאפיין את הבתים, הדירות ובתי המסחר. כמובן, ארגונים, מבני ציבור ומפעלים יהיו לרוב בעלי מתח גבוה ולכן אם ירצה בעל רישיון החשמלאי הראשי לעבוד במקומות אלה הוא יוכל להמשיך את לימודיו ולהשתמש בניסיונו כדי להתקבל למוסדות הלימוד השונים ולהתקדם בעבודותיו.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים