לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הכל על ניהול רשתות

הכל על ניהול רשתות


לימודי מנהל רשת מחשבים

לפני שתתחילו לבחור את הלימודים אשר מעניינים אתכם בוודאי תרצו לדעת הכל על ניהול רשתות ובמיוחד אם אתם מחפשים להשתלב בעבודה נדרשת שמשלבת עבודה עם מחשבים. לפני שתדעו הכל על ניהול רשתות חשוב שתדעו מהן למעשה הרשתות. רשתות התקשורת קיימות היום כמעט בכל ארגון ובוודאי בארגונים בהם יש עובדים רבים. הרשתות יוצרות את התקשורת בין עמדות העבודה השונות ובינן לבין הגורמים החוץ ארגוניים.

 

כל עובד (או עובדת בארגון) אשר מחזיקים במחשב זקוקים לתפעול שלו כולל יצירת סיסמאות, יצירת חיבורי רשת איכותיים ותפעול רציף וקבוע של העמדה. את המחשבים ורשתות התקשורת מתחזקים אנשים אשר עברו התמקצעות בתחום והוכשרו תחת קורס ניהול רשתות. 


 how much it cost

 עלות קורס ניהול רשתות בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 5,000 ל- 8,000 ש"ח – מסלול קצר כ- 150-300 שעות  

בין 9,000 ל- 13,000 ש"ח – מסלול מוארך עד 400 שעות

בין 15,000 ל- 20,000 ש"ח – מסלול מעמיק (לרוב דו שנתי) מעל 400 עד 600 שעות

המשך לסקירה מלאה...

  

computer network

 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי מנהל רשת מחשבים


הכשרה לניהול רשתות

קורסים לניהול רשתות הוא קורס שמכניס את הבוגרים במהרה לעולם ה- IT. בין היתר לומדים בקורס כיצד להקים את הרשתות, כיצד לתחזק אותן וכיצד לאתר ולטפל בתקלות כשאלו מופיעות בעמדות השונות. הלימודים מעניקים לבוגרים תעודה אשר מאפשרת להם להשתלב במהירות בשוק העבודה.

 

העבודה בפועל

כדי לדעת הכל על ניהול רשתות צריך להבין מה כוללת העבודה. עבודת מנהל הרשתות מורכבת משלושה חלקים עיקריים; הקמת רשתות, תחזוקה וטיפול בתקלות.

הקמת רשתות- על מנהל הרשתות להקים את עמדות העבודה השונות ולדאוג כי כל עמדה תעבוד בצורה היעילה ביותר והבטוחה ביותר. החלק של אבטחת המידע חשוב מאד כמעט בכל הארגונים וזהו חלק מהתפקיד של מנהל הרשתות בעת הקמת העמדות השונות.

 

תחזוקת רשתות- התפקיד של מנהל הרשתות לא באמת מסתיים כיוון שהרשתות הן דינמיות ודורשות תחזוקה מתמדת. בין היתר על המנהל להכניס תוכנות חדשות (במידת הצורך כמובן) ולבחון תמיד כי כל העמדות של הארגון פועלות ביעילות כך שהעובדים יוכלו להתרכז בעבודה ולא בתפעול העמדה שלהם. כחלק מהליך התחזוקה על המנהל לבחון שאין ניסיונות פריצה למערכת או תקלות שעשויות לבוא.

 

איתור וטיפול בתקלות- כדי לדעת הכל על ניהול רשתות יש להבין כי התפקיד הוא אחראי מאד לארגון והוא כולל גם איתור של תקלות וניסיונות פריצה למערכות של הארגון. התפקיד של מנהל הרשת הוא למנוע ככל הניתן את הפריצות או לזהות אותן בזמן על מנת למנוע נזק לארגון.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים