לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הכשרת דודי קיטור והסקה

 

הכשרת דודי קיטור והסקה


קורס מפעילי דודים

אם אתם רוצים להתקדם בעבודה לתפקיד אחראי ושהדרישה אליו הולכת וגוברת, כדאי לכם לחשוב על הכשרת דודי קיטור והסקה. מפעילי דודים והסקה אחראיים על תחזוקת המערכות לרבות ביצוע תיקונים ובדיקות שוטפות על מנת לבדוק שמערכות אלו משרתות את הארגון על הצד הטוב ביותר.

 

מי מתאים לעבור הכשרת דודי קיטור והסקה ?

העבודה בתחום הדודים וההסקה דורשת מיומנ ות טכנית ו"ידיים טובות". קהלי היעד אשר מגיעים ללמוד את הקורס הם אלו אשר כבר עובדים בתחום ומחפשים אחר הכשרה פורמלית או אלו אשר עוד לא עובדים בתחום הדודים והקיטור אך מעוניינים להשתלב בתחום אשר הדרישה בו לבעלי מקצוע רק הולכת וגדלה.

 

how much it cost 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


factory


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מפעילי דודים

הכשרת דודי קיטור והסקה היא הכשרה מעשית המתקיימת תחת פיקוח של משרד התמ"ת. בעת ההכשרה נלמדים כל מושגי היסוד של קיטור והסקה לרבות לימוד מערכות המים השונות ויסודות בתרמו- דימנמיקה. עוד לומדים על מבנה המערכות והדודים על סוגיהם השונים; דוד אויר, דודי שמן ודודי קיטור.

 

מסיימי הכשרת דודי קיטור והסקה לא רק מכירים את המערכות השונות המשמשות במפעלי תעשייה אלא גם יודעים כיצד לבצע תחזוקה שוטפת שמונעת את הצורך בטיפול של תקלות הדודים. ההכשרה מכינה את הלומדים לעבודה בשטח, ביצוע תיקונים של המערכות והכל תוך כדי שמירה על תקנות הבטיחות של העבודה.

 

העבודה בשטח:

כל מפעל אשר מחזיק בדודי קיטור והסקה מחוייב להחזיק בכל משמרת מפעיל מוסמך בעל תעודה שמעידה על הכשרתו. על מפעיל הדודים וההסקה לדאוג לתפעול שוטף לאורך המשמרת, לאתר תקלות וסכנות מבעוד מועד.

 

במידה וישנה תקלה במערכות על מפעיל דודי הקיטור וההסקה לטפל בה לפי ההכשרה שעבר ואם ישנה סכנה הנובעת מהתקלה או השימוש של המערכות הללו, על המפעיל לדווח על כך לגורמים המוסמכים ולמנוע לא רק את הסכנות למערכת עצמה אלא גם לעובדים הנמצאים בסביבה.

 

עבודת מפעיל הדודים ומערכות ההסקה דורשת אחריות, איתור תקלות, ידע רב בתחום וגם הבנה ויכולת טכנית גבוהה כיוון שבפועל על המפעיל עצמו לתחזק ולטפל במערכות באופן שוטף. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים