לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הכשרת מאמנים חיפה

הכשרת מאמנים חיפה

 

הכשרת מאמנים חיפה – מידע כללי על התחום


חזון מסלול הלימודים הוא לתת למאמנים לעתיד את הידע הכלים והמיומנות הדרושה להם על מנת שיוכלו ללוות ולסייע ליחידים וקבוצות בייעול חייהם האישיים והעסקיים כך שיפעלו בצורה רואיה ונכונה לעבר השגת מטרות נחשקות. מאמן אישי הוא אדם אשר משקף את חייו של לקוחותיו ונותן להם דרכים ודחיפה מוראלית לעבר הבנת המצב ותכנון דרך ריאלית ואובייקטיבית לשיפור מטרותיהם.

 

לימודי הכשרת מאמנים עוסקים בהיבטים המנטאליים של האדם. שיטות ודרכים פסיכולוגיות לעבר מימוש מטרות וניצול הזדמנויות. לא פעם המאמן האישי הוא גורם מרכזי אשר אחראי להצלחות ענק של אנשים פרטיים, חברות וארגונים.

 

הכשרת מאמנים חיפה – קהל יעל ותנאי קבלה :


ישנם לא מעט מוסדות לימוד אשר מציעים את ההכשרה במסגרתן. באופן כללי ניתן לראות שאנשים אשר בוחרים להשתלב בלימודי האימון האישי הינם אנשים ששואפים לכריזמה ומנהיגות, אנשי הוראה ואקדמאיים רבים בוחרים לקבל הכשרה בתחום האישי ולשלב את הידע בידע שקיים בידם למען תחילה של קריירה איכותית וראויה.

 

הכשרת מאמנים חיפה – תוכנית הלימודים :


הלימודים כוללים שילוב בין לימודים תיאורטיים ועיוניים על שיטות אימון ופסיכולוגיה שונות לבין לימודים מעשיים ופרקטים המתרגלים את עבודתו של המאמן האישי. תוכנית הלימודים כוללת בניית תכוניות אימון, סוגי חשיבה, תיאוריות בפסיכולוגיה, כריזמה ומנהיגות, שפת גוף, משחקי תפקידים, ייעוץ עסקי, ניהול דיון, הצבת יעדים ריאליים וכו... בחלק המעשי עוברים התלמידים ללמידה פרקטית בה הם נוגעים בפאן המעשי ומרגישים את חווית האימון הן כמאמנים והן כמתאמנים. התלמידים צוברים ידע וניסיון חשוב למימוש בקריירה הפרטית שלהם.

 

הכשרת מאמנים חיפה – אפשרויות תעסוקה :


אפשרויות התעסוקה של המאמנים האישיים הינן רבות מה גם שלרוב משלבים העסוקים בתחום את הידע באימון אישי במקצוע שכבר קיים בידם. אימון אישי הוא מפתח לקריירה פרטית ועצמאית אשר מלווה באתגרים ואפשרויות עבודה מעניינות ביותר.

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

אנו באתר www.studychoice.co.il מעוניינים להזמין אותך לבקר בדף הקורס ולקרוא עוד אודות מסלול הכשרת מאמנים חיפה. נוסף לכך, ניתן להירשם בקלות למסלול הלימודים דרך האתר ולזכות לקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים