לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי חשמל או אלקטרוניקה

הנדסאי חשמל או אלקטרוניקה


לימודי הנדסאים

אנשים אשר מתלבטים לאלו לימודים לפנות ומתעניינים בעבודה בתחום החשמל כדאי שיפנו לברר אודות לימודי הנדסאי חשמל או אלקטרוניקה. הלימודים משלבים בין חומר עיוני למעשי והם מכינים לעבודה בפועל במערכות חשמל על מגוון המערכות. בתום הלימודים מקבלים הבוגרים אשר עברו את כל תנאי ההסמכה רישיון חשמלאי מוסמך איתו הם יוכלו לעבוד במערכות של חשמל תלת פאזי ועד 80 אמפר, אך בכך לא מסתיים מסלול ההתקדמות. לאחר שנת העבודה הראשונה יכולים הבוגרים לקבל רישיון חשמלאי ראשי איתו יוכלו לעבוד במערכות עד 250 אמפר ולאחר שנה נוספת בעבודה יוכלו לקבל רישיון הנדסאי חשמל ולעבוד במערכות עד 630 אמפר.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי הנדסאים


הנדסאי חשמל או אלקטרוניקה- אפשרויות העבדוה

הלימודים עצמם מכשירים לעבודה בפועל והם כוללים את כל נושאי הלימוד הרלוונטיים עבורה כולל תכנון מערכות חשמל, פיקוח, תחזוקה, פקדים, תהליכי בקרה במערכות חשמל, ניהול פרויקטים בחשמל, מערכות הספק מתח גבוה ועוד. כל הנושאים הללו משמשים לעבודה בפועל עבור הבוגרים. לאחר סיום הלימודים יכולים הבוגרים להשתלב בסוגים שונים של מערכות כמו בפרויקטים של בניה, ארגונים, עיריות, מפעלים וחברת החשמל. הדרישה להנדסאי חשמל או אלקטרוניקה נמצאת בעליה מתמדת ובסיום הלימודים ההנדסאים מוצאים עצמם מול אפשרויות להשתלב בסוגים שונים של ארגונים.

 

הנדסאי חשמל או אלקטרוניקה- תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודי הנדסאי חשמל או אלקטרוניקה על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות עם ציון עובר ומעלה במקצועות מתמטיקה 3 יחידות, אנגלית 3 יחידות והבעה עברית 2 יחידות. ישנם מוסדות לימוד אשר יוכלו להתנות את הקבלה ללימודים בראיון אישי או תנאים נוספים. מועמדים אשר אינם בעלי תעודת בגרות מתאימה יכולים לפנות למכינה מוקדמת של מה"ט אשר מציע מכינה ייעודית למקצועות אלו. חיילים משוחררים יכולים לשלם את הלימודים מכספי הפיקדון וכמו כן ניתן לברר אודות הנחות בלימודים לחיילים משוחררים.

 

כיוון שישנם מוסדות שונים לאורכה ורוחבה של הארץ ללימוד המקצוע ניתן לברר את תנאי הקבלה, מספר התלמידים בכיתה, צוות המרצים וכמובן גם לקחת בחשבון שיקולי עלות וקרבה לבית כדי לבחור את מוסד הלימודים הנכון ביותר לרכישת המקצוע הנדרש.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים