לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי חשמל ביקוש

הנדסאי חשמל ביקוש


לימודי הנדסאי חשמל

היום כל מי שניגש ללימודים צריך לחשוב גם מה הוא יעשה איתם בסופו של דבר. כל אחד יכול היום לעשות לעצמו תכנון קריירה ולהחליט בהתאם למקצוע בו הוא רוצה לעבוד מהו מסלול הלימודים הנכון עבורו. בעת בירור אודות הלימודים מומלץ מאד לברר מהי הדרישה בשוק העבודה למקצוע. ישנם מקצועות לימוד רבים אשר משאירים את הבוגרים כשהם ללא הצעות עבודה ולכן חשוב לברר לא רק על מהלך הלימודים ותנאי הקבלה אלא גם על העבודה העתידית. מתעניינים אשר רוצים לעבוד בתחום החשמל יבררו אודות הביקוש של הנדסאי החשמל והיכן הם יוכלו לעבוד בסופו של דבר.


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי הנדסאי חשמל


הנדסאי חשמל ביקוש ותנאי קבלה

כל מי שמתעניין לעבוד בתחום החשמל עובר דרך בירור אודות הנדסאי חשמל ביקוש ואפשרויות העבודה. רגע לפני שמבררים אודות כמה ביקוש יש להנדסאים חשוב לדעת גם מהם תנאי הקבלה כיוון שגם אם ישנו ביקוש למקצוע אך הוא לא בהישג היד אין לכך משמעות. על מנת להתקבל ללימודי הנדסאי חשמל על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרותעם ציון עובר ומעלה במקצועות מתמטיקה ואנגלית ברמת 3 יחידות או יותר ובעלי ציון עובר במקצוע הבעה עברית ברמת 2 יחידות או יותר. מתעניינים אשר רוצים להתקבל ללימודים ואינם בעלי תעודת בגרות יכולים להשתלב במכינה ייעודית ללימודי הנדסאי חשמל של מה"ט.

 

הנדסאי חשמל ביקוש ועבודה בפועל

תחום החשמל הוא אחד מהתחומים אשר תמיד דרשו ותמיד ידרשו אנשי מקצוע מיומנים. לימודי הנדסאי חשמל מוציאים לשוק העבודה חשמלאים אשר יכולים לתכנן, לתחזק ולפקח על מערכות חשמל. בוגרי הלימודים מתקדמים בהדרגה ולכן גם העבודות בהן ישתלבו הן מדורגות כאשר בשלב הראשון עם סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות יקבלו הבוגרים רישיון חשמלאי מוסמך ויוכלו לעבוד במערכות חשמל של 80 אמפר. לאחר השנה הראשונה בעבודה יוכלו הבוגרים לקבל רישיון חשמלאי ראשי ולעבוד במערכות חשמל של עד 250 אמפר ולאחר שנה נוספת בעבודה יוכלו לקבל תעודת הנדסאי חשמל ולעבוד במערכות של עד 630 אמפר. הדרישה לכל סוגי החשמלאים גבוהה מאד ומאפשרת למצוא עבודה מיד בסיום הלימודים ולהתקדם בה לאורך השנים.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים