לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי חשמל בירושלים

הנדסאי חשמל בירושלים


לימודי הנדסאים

אתה מתגורר בירושלים והסביבה, מתעניין בתחום החשמל ומחפש כיצד לפתח את הקריירה שלך? זה הזמן לברר אודות הנדסאי חשמל בירושלים ולהתחיל לבנות קריירה. לימודי הנדסאי חשמל הם לימודים המיועדים למי שמעוניין לפתח קריירה בתחום החשמל ומוכן לקריירה מדורגת בה המשכורת עולה. בירור על מוסדות לימודי הנדסאי חשמל בירושלים יראו למתעניינים במסלול כי הלימודים מתקיימים תחת פיקוחו של מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית). במידה ומצאת כי הלימודים מתקיימים ללא פיקוח מומלץ לבחון איזו תעודה תהיה בידך בתום הלימודים, והאם היא בכלל מוכרת ומאושרת לעבודה בארץ?

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי הנדסאים


הנדסאי חשמל בירושלים- מה תלמדו במסלול?

הלימודים הם לימודים מקיפים אשר מוציאים את הסטודנטים לא רק עם תעודה אלא עם יכולת לעבוד במערכות שמחייבות אחריות רבה. תחום החשמל הוא לא רק תחום עבודה מרתק אלא הוא גם דורש תשומת לב רבה והמון ידע. לכן, לימודי הנדסאי חשמל בירושלים כוללים גם לימודים תיאורטים וגם לימודים מעשיים. בין תחומי הלימוד: הכרות עם מערכות החשמל השונות כולל מערכות הספק, תורת החשמל, תורת הבקרה, מכונות בחשמל ועוד. בוגרי הלימודים יוכלו לעסוק בתכנון, פיקוח והתקנה של מערכות חשמל שונות. סיום הלימודים יאפשרו לבוגרים לקבל רישיון חשמלאי, אך בכך לא יסתיים מסלול ההתקדמות שלהם.

 

תעודה בסיום הלימודים

בסיום לימודי הנדסאי חשמל יקבלו הבוגרים רישיון חשמלאי מוסמך ויוכלו לעבוד במערכות של עד 80 אמפר (בחשמל תלת פאזי). על מנת לקבל את הרישיון על המסיימים לעמוד בכל הדרישות הן של מוסד הלימודים והן של מה"ט. שנה לאחר גמר הלימודים ועבודה בפועל יכלו הבוגרים לקבל רישיון חשמלאי ראשי, מה שיאפשר להם עבודה במערכות חשמל של עד 250 אמפר. לאחר כשנה נוספת של עבודה (שנתיים מיום גמר הלימודים ושנה לאחר קבלת רישיון חשמלאי ראשי), יוכלו הבוגרים לקבל רישיון הנדסאי חשמל, מה שיפתח בפניהם עולם עבודה רחב יותר במערכות חשמל של עד 630 אמפר.

 

לימודי הנדסאי חשמל מתקיימים במוסדות שונים בארץ ותושבי ירושלים וסביבתה בוודאי יתעניינו במוסד לימודים בסביבה אשר נמצא בפיקוח של מה"ט ויאפשר להם להתחיל ליצור לעצמם קרירה עם אפשרויות התקדמות לאורך השנים.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים