לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי חשמל דרישות קבלה

הנדסאי חשמל דרישות קבלה

 

דרישות ללימודי הנדסאי חשמל

לימודי הנדסאי חשמל אלו לימודים אשר יפתחו בפניכם עולם מעניין של עבודה אחראית. הנדסאי חשמל יכולים לעבוד בסיום הלימודים ולאחר העמידה בדרישות כחשמלאים מוסמכים ובמערכות חשמל של עד 80 אמפר כאשר סיום הלימודים הוא פעמים רבות רק ההתחלה. על מנת להתחיל את מסלול העבודה בחשמל רוב המתעניינים מחפשים מידע אודות הנדסאי חשמל דרישות קבלה.

 

הנדסאי חשמל דרישות קבלה ואופי הלימודים

על מנת להתקבל ללימודי הנדסאי חשמל על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות עם ציונים עוברים במתמטיקה ואנגלית ברמת 3 יחידות או יותר וכן בעלי ציון עובר בהבעה עברית ברמת 2 יחידות. עם זאת, גם מועמדים שלא עומדים בתנאים הללו יכולים לבחון את הקבלה שלהם ללימודים אם יעברו קודם לכן מכינה ייעודית של מה"ט. מה"ט= המכון להכשרה טכנולוגית, הוא הגורם האחראי על הסמכת הנדסאי חשמל ועל מנת לקבל את רישיון ההנדסאי הנדרש על המועמדים ללימודים לעבור הן התנאים אותם מעמיד מוסד הלימודים והן את הבחינות השונות של מה"ט. 


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

דרישות ללימודי הנדסאי חשמל

לימודי הנדסאי חשמל מתקיימים ברחבי הארץ ולרוב יתקיימו במכללות ללימודי הנדסאים. הלימודים עצמם כוללים לימודי תורת החשמל, מכונות חשמל, תורת הבקרה ועוד כאשר בסוף הלימודים יכול ההנדסאי לעבוד בתחום תכנון, התקנה, פיקוח וביצוע של מערכות חשמל עד 80 אמפר. הבוגרים יכולים לעבוד גם בניהול פרוייקטים בחשמל, לבצע עבודות תחזוקה ועוד וכל זה כשהם שכירים בחברות המבצעות עבודות תחזוקה וביצוע עבור מקומות שונים או לעבוד כפרילנסרים נותני שירות לחברות אלו או ארגונים הדורשים את כישוריהם.

 

הנדסאי חשמל דרישות קבלה ורישיון בסוף הלימודים

על מנת לקבל רישיון הנדסאי חשמל ולעסוק במערכות תלת פאזיות של עד 80 אמפר יהיה על המועמדים השונים לעמוד בבחינות הגמר של מוסד הלימודים ושל מה"ט. לאחר עמידה בדרישות יקבלו ההנדסאים רישיון חשמלאי מוסמך לעבודה עד 80 אמפר. לאחר ניסיון של שנת עבודה יוכלו ההנדסאים לקבל רישיון חשמלאי ראשי אשר יאפשר להם לעבוד במערכות של עד 250 אמפר ולאחר שנתיים כחשמלאים ראשיים יוכלו לפעול לקבלת רישיון הנדסאי חשמל שיאפשר להם לעבוד במערכות חשמל עד 630 אמפר. 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים