לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי חשמל משכורות

הנדסאי חשמל משכורת


שכר חשמלאים בשוק העבודה

היום כל מי שמעוניין לבחור במסלול לימודים יכול לבצע קודם כל תכנון וניהול קריירה. מסלולי הלימודים השונים קובעים לא רק באיזה מקצוע נעבוד, הם גם יקבעו האם יהיה לנו מעניין בעבודה וכמובן כמה כסף נוכל להרוויח במסגרת העבודה. כיוון שהיום עלויות המחייה רק הולכות ועולות, שכר המינימום כבר אינו מושך אף אחד כשהוא חושב לגשת ללימודים. לכן השאלה של רבים אשר מעוניינים להתחיל ללמוד ולפתח קריירה בתחום החשמל היא אודות הנדסאי חשמל משכורות. השאלה הזו רלוונטית ובמיוחד בשוק העבודה של היום ועם זאת חשוב לזכור כי המשכורות בתחילת הדרך אינן דומות לאלו שבהמשך ויש לכך מספר סיבות.


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

שכר חשמלאים בשוק העבודה


הנדסאי חשמל משכורות ומערכות העבודה

על מנת להתקבל ללימודי חשמל על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות עם ציונים עוברים במתמטיקה 3 יחידות, אנגלית 3 יחידות והבעה עברית 2 יחידות. במקומות שונים יכולים להיות תנאי קבלה נוספים על אלו כמו למשל ראיון קבלה. לאחר הקבלה ללימודים משתלבים הלומדים במסלול אשר אורך למעלה משנתיים (כאשר יש כאלו אשר בורחים במסלולים ארוכים על מנת לשלב עבודה ולימודים) ובסופם הם עומדים למבחני רישיון חשמלאי מוסמך איתו הם יוכלו לעבוד במערכות חשמל תלת פאזיות אשר אינן עולות על 80 אמפר. בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים בעלי הרישיון להשתלב בעבודה כשכירים כאשר השכר ההתחלתי נע בין 30 ש"ח לשעה ועד 45 ש"ח לשעה.

 

שנה לאחר סיום הלימודים ועבודה בפועל, יכולים בעלי רישיון החשמלאי מוסמך לגשת לקבלת רישיון חשמלאי ראשי אשר יאפשר להם לעבוד במערכות חשמל תלת פאזיות של עד 250 אמפר. שנתיים לאחר מכן יוכלו החשמלאים הראשיים לפנות לקבלת רישיון הנדסאי חשמל, מה שיאפשר להם לעבוד במערכות תלת פאזיות עד ל- 360 אמפר. משמעות הדבר היא שכל מי שמברר אודות הנדסאי חשמל משכורות יכול להבין שמדובר על אחריות שהולכת וגדלה ועם האחריות שגדלה גם המשכורות עולות.

 

חשוב להבין כי לימודי הנדסאי חשמל פותחים בפני הבוגרים עולם שלם של עבודה. בעולם החשמל ניתן תמיד להמשיך להתקדם ולהתפתח והבוגרים יכולים לפנות גם ללימודי חשמלאי בודק סוג 2 ועוד לימודים אשר יוסיפו למשכורתם ויקדמו את יכולות העבודה שלהם.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים