לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנה"ח סוג 1+2

הנה"ח סוג 1+2

לימודי חשבונאות במסגרת לימודי התעודה הפכו עם השנים למסלול לימודים נפוץ מאוד ובמיוחד הנה"ח סוג 1+2 מסלול זה הינו המסלול ההתחלתי להפוך למנהל חשבונות וכולל בתוכו חומר לימודי נחוץ עבור ביצוע התפקיד ביעילות ומקצועיות. בוגרי קורס הנה"ח סוג 1+2 משתלבים במגוון מקומות עבודה ומבצעים עבודה יומית חשובה ביותר עבור הגוף בו הם עובדים.


 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הנה"ח סוג 1+2 הוא קורס המתאים עבור סוג מסוים של אנשים. מלבד היכולת ללמוד את החוקים ומהות העבודה של מנהל החשבונות עליו להיות בעל תכונות אופי מיוחדות שיאפשרו לו לבצע את התפקיד בצורה הטובה ביותר. מנהל חשבונות זקוק לרוגע ושקט, יכולת התמדה, שקידה ורצינות שהריי הוא עוסק בדברים כל כך חשובים ואלו הם כספי הגוף.

 

הנה"ח סוג 1+2 הוא קורס נפוץ שניתן ללמוד ברחבי הארץ כולה במגוון מוסדות לימוד. הלימודים כוללים ידע עיוני רב אודות חוקים משפטיים, הבנת דוחות, הכנת דוחות יעילים, ניהול משכורות, מיסים, ניהול מלאי וכן הלאה לנושאים רגישים רבים אחרים שדורשים מקצוען שיטפל בהם.

 

בוגרי קורס הנה"ח סוג 1+2 משתלבים בתפקידים רבים ושונים בשוק העבודה וניתן למצוא אותם כמעט בכל תחום בתחום במשק, שהריי כמעט כל תחום הוא גם תחום הקשור לכסף. כך שאפשרויות העבודה של מנהל חשבונות הן גם במגזר הממשלתי, העסקי והפרטי.

 

ניתן לראות בוגרי קורס הנה"ח סוג 1+2 רבים פונים ללימודי המשך ומעשירים את הידע שלהם ואפשרויות התעסוקה שלהם. לימודי ההמשך בתחום הנהלת החשבונות הם לימודי הנהלת חשבונות סוג 3, קורס חשבי שכר, קורס ייעוץ מס וכדומה. כל אלו נועדו לקדם את מנהל החשבונות בוגר מסלול לימודי חשבונאות 1+2 ולהעניק לו אפשרויות עבודה חדשות רבות אחרות שיניבו לו תוספת שכר, קידום וכן הלאה.

 

www.studychoice.co.il - פורטל לימודים אינטראקטיבי נועד לשלל המתעניינים בלימודי התעודה, התואר וכדומה... הגלישה באתר ושימוש נכון בתוכן הטמון בו יספק מידע חשוב עבור המתעניין בלימודין שכן, יכול להירשם למסלול הלימודים באזור המבוקש בארץ ולזכות לקבל הצעות לימוד מהמוסדות המובילים בתחום.

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים