לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנהלת חשבונות משכורת

הנהלת חשבונות משכורת


משכורות מנהלי חשבונות

הנהלת חשבונות משכורת משתלמת?

לפני תחילת לימודי מקצוע כלשהו, חשוב לבדוק התאמה ביניכם לבין המקצוע, אך חשוב גם האם הוא יתגמל אתכם בשכר הולם.

 

מקצוע עם אחריות

כל עסק, בין אם מדובר על עסק קטן ובין אם מדובר על תאגיד ענק, צריך לנהל את החשבונות שלו. כאשר מדובר על עסקים קטנים, בעלי מחזור שנתי קטן מאוד, ישנה אפשרות של ניהול החשבונות באופן עצמאי. אך ככל שהמחזור העסקי גדול יותר, כך ישנה חשיבות גדולה יותר להעסקת מנהל חשבונות. לדוגמה, כאשר מדובר בחברה שמעסיקה עובדים. במקרה כזה, אחד מתחומי האחריות הבולטים של הנהלת חשבונות משכורת של העובדים באותה החברה.

 

קצת על לימודי הנהלת חשבונות

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 יאפשרו לבוגרי המסלול לעבוד כמנהלי חשבונות שכירים או עצמאיים. במהלך הלימודים, נלמדות תוכנות לניהול חשבונות, תלושי שכר, דו"חות שנתיים וכל מה שמנהל חשבונות צריך להתמקצע בו על מנת לעבור את מבחני ההסמכה ולצאת אל שוק העבודה כשהם מכירים את התחום ומוכנים לתחילת העבודה.


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 

accounting

 לומדים אצל


טובי המומחים!

 

 

 

 

 

 

 

 

שתי דרכים להירשם
לקורס חשבונאי בכיר:


 1.   לפנות למוסד לימוד לקבלת הצעה

 2.   מוסדות לימוד פונים אליך בהצעות
       הכי משתלמות
עשה את הבחירה הנכונה

 


 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

משכורות מנהלי חשבונות


שכר מנהל חשבונות

בדומה לתחומים רבים אחרים, גם השכר של מנהל החשבונות משתנה לפי קריטריונים מסוימים. לדוגמה, בתחום הנהלת חשבונות משכורת לעובד שכיר תהיה לרוב נמוכה יותר מאשר שכרו של עובד עצמאי. כמו כן, גם רמת ההסמכה משנה את גובה השכר. לדוגמה, אדם שלמד הנהלת חשבונות סוג 1+2 ירוויח פחות מאשר אדם שלמד הנהלת חשבונות סוג 3 ראשי. כך גם לגבי הוותק והניסיון. ככל שיש יותר ניסיון וותק בתחום הנהלת חשבונות משכורת מנהל החשבונות תהיה גבוהה יותר.

 

כל המשתנים האלו יוכלו לקבוע את גובה השכר בתפקיד ולכם יש את האפשרות להגדיל את שכרכם בהתאם. אם נערוך הערכה גסה, מדובר על טווח המשכורות הוא 4,500-14,500 ש"ח לחודש.

 

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא התנאים הסוציאליים. בהחלט יתכן, שהשכר שתקבלו יהיה בחלק התחתון של טווח המשכורות, אך תיהנו מתנאים סוציאליים טובים יותר מאשר במשרות עם שכר גבוה יותר. לדוגמה, בדרך כלל במגזר הציבורי המשכורות נמוכות והתנאים טובים יותר בהשוואה לאלו שבמגזר הפרטי.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים