לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חשמלאי מעשי למוסמך - לימודים בישראל

חשמלאי מעשי למוסמך

מעבר בין חשמלאי מעשי למוסמך הוא מסלול יעיל וחכם לאלו שמתעניינים בו. מקצוע החשמלאי הוא מקצוע מבוקש ואפשרויות התעסוקה בו רבות. לכן, העשרת הידע וההיתרים הדרושים על פי החוק לעבודה במערכות חשמל מתקדמות יותר הם צעד חכם ונכון לעבר התקדמות בקריירה, בשכר ובאפשרויות העבודה. אז מה התהליך בשביל להפוך חשמלאי מעשי למוסמך ? 

 

הבדלים בין חשמלאי מעשי למוסמך – ההבדלים הניכרים ביותר הם בעיקר ההיתרים לעבודה שרישיון החשמלאי המוסמך מעניק לבוגר מעבר לרישיון החשמלאי המעשי. רישיון חשמלאי מעשי מעניק לבוגר אפשרות לעבודה עצמאית במערכות חשמל במתח נמוך, חד פאזיות עד 40 אמפר (לרוב אלו מערכות חשמל ביתיות). רישיון חשמלאי מוסמך מקפיץ את אפשרויות התעסוקה של החשמלאי ונותנות לו אפשרות לעבודה עצמאית במערכות חשמל במתח גבוה יותר, תלת פאזיות עד 80 אמפר שאלו מרבית מערכות החשמל הקיימות בשוק העבודה והוא יכול להשתלב בעבודות בצוותי חשמלאים במפעלים ומשקים, לבצע פרויקטים עצמאיים במשרדים, מוסדות ציבוריים וכו...

 

כמו שרבים יודעים ניתן לפנות ללימודי חשמלאי מוסמך גם ללא רישיון חשמלאי מעשי וידע קודם בתחום. מסלול באופן זה הוא מסלול ארוך יחסית בן שנתיים עד שנתיים וחצי של לימודים. ישנם כאלו שהחליטו תחילה לפנות ללימודי חשמלאי מעשי שהינם קצרים יותר על מנת לקבל הסמכה ולהתחיל בעבודה באופן מהיר יותר. צעד נבון עבור מי שצריך לנהל אורך חיים עם עבודה משתלמת במיוחד אם היא בתחום בו יעסוק האדם במהלך חייו. קורס הסמכה בין חשמלאי מעשי למוסמך הוא קורס מקצועי ביותר וממוקד הרבה יותר מהקורס במתכונת הרגילה. בוגרי קורס חשמלאי מעשי נהנים ממסלול קצר בהרבה מהמסלול הרגיל כ-480 שעות לימוד בסך הכל המתפרסות על פני תקופה של עד שנה של לימודים.

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר


במהלך הלימודים התלמידים משלימים את הידע העיוני הנדרש בשביל לעשות את המקפצה בין חשמלאי מעשי למוסמך ומתרגלים עבודה עצמאית במערכות חשמל מורכבות יותר הממוקמות במעבדות חשמל מקצועיות ואיכותיות שדואגות לתת לתלמידים ניסיון יקר וחשוב להמשך הקריירה כעצמיים.


להצעות לימוד לחץ

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק 1+2

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים