לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חשמלאי מוסמך לימודי ערב - לימודים בישראל

חשמלאי מוסמך לימודי ערב

 

חשמלאי מוסמך לימודי ערב – מידע חשוב :


קורס חשמלאי מוסמך הוא קורס שנלמד במכללות ובתי הספר השונים. אופי התלמידים אשר מרכיב את מוסדות הלימוד הללו דורש להשתלב במסלולי לימוד נוחים והדרגתיים הכוללים מפגש עד שניים בשבוע בשעות הערב. דרישה זו מגיעה מן הסיבה שמרבית התלמידים במתכונת הלימודים הינם אנשים עובדים ועסוקים שפעמים רבות צריכים לכלכלת ביתם ואינם יכולים לזנוח את שגרת חייהם ברגע נתון אחד.

 

קורס חשמלאי מוסמך לימודי ערב – רקע כללי :


מסלול הלימודים נועד להכשיר ולמקצעה את תלמידיו להוות גורם מקצועי, איכותי וחשוב בשוק העבודה. חשמלאי מוסמך בעל רישיון נהנה ממגוון אפשרויות עבודה שונות אשר מאפשרות לו לקיים קריירה איכותית וטובה שכוללת שכר מספק ותנאי עבודה קבועים וברורים. מסלול ההכשרה הוא מסלול ארוך, הכולל תחומי לימוד רבים אשר מיועדים להעניק לתלמיד את הכלים האיכותיים והמקצועיים ביותר. במידה והמתעניין מגיע כבר מתחום החשמל ויש בידו הכשרות קודמות הוא זכאי להשתלב במסלולי לימוד מקוצרים בהתאם לכללים של משרד הכלכלה.

 

 


 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי מוסמך לימודי ערב – מסלול הלימודים :


מסלול הלימודים ואופן ההכשרה מתחלק לארבעה חלקים עיקריים, כמו ארבעת מבחני הגמר הסופיים. כל חלק הוא חשוב וקריטי עבור התלמיד שצריך לשלוט בחומר על מנת לסיים את הקורס בהצלחה ולצאת לשוק עם הכלים הדרושים. נושאי הלימוד העיקריים הם: תורת החשמל, מכונות חשמל, מתקני חשמל ועבודה מעשית. מסלול הלימודים מפגיש את תלמידי הקורס, לאחר שצברו ידע עיוני עם מתקני החשמל באופן פרקטי ומעשי. שיעורי העבודה המעשית נערכים במעבדות חשמל שונות והם מקנים ידע וניסיון חשוב עבור התלמידים.

 

חשמלאי מוסמך לימודי ערב – משך הקורס :


מרבית התלמידים המעוניינים בלימודי החשמל במסגרת קורס חשמלאי מוסמך אינם בעלי רקע (מוכח) בחשמל והם רוצים לרכוש מקצוע ותעודת הכשרה חשובה זו בשביל להתחיל לעסוק בתחום. במצב כזה ישנן שתי אפשרויות למסלולי לימוד: מסלול בן 1080 שעות עבור בעלי 12 שנות לימוד תיכוניות ומסלול בן 1260 שעות עבור בעלי 10 שנות לימוד תיכוניות. ישנם עוד מספר מסלולים ייחודים ומקוצרים עבור אוכלוסיית התלמידים שמגיעים עם רקע כמו חשמלאים מעשיים, בעלי רישיון עוזר חשמלאי ואף מהנדסים והנדסאים באלקטרוניקה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים PLC       

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים

קורס ממונה בטיחות בעבודה            

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

קורס ניהול פרויקטים בבנייה              

קורס ממונה אנרגיה

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק 1+2

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים