לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חשמלאי ראשי לימודים

חשמלאי ראשי לימודים

 

קורס חשמלאי ראשי

חשמלאי ראשי הוא דרגה גבוהה של חשמלאי והוא יכול לערוך תוכניות חשמל אשר מגיעות עד ל- 250X3 אמפר (כלומר הוא יכול לעסוק במערכות חשמל תלת פאזי). תעודת החשמלאי הראשי היא אחת מהגבוהות כאשר מעליה נמצאת הכשרה של חשמלאי מתח גבוה ועדיין מגוון העבודות אותן יכול לבצע החשמלאי הראשי הן רבות והאחריות שלו כלפי אותן העבודות גם היא גבוהה. החשמלאי הראשי יכול לבצע את כל העבודות אותן יכול לבצע החשמלאי המוסמך, אך במידות אמפר גבוהות יותר ולכן העבודה שלו יכולה להיות מגוונות ואחראית יותר בהתאם לסוג העבודה. כיוון שתעודת חשמלאי ראשי מאפשרת לחשמלאי להתקדם בתחומי העבודה שלו, רבים מתעניינים במידע אודות חשמלאי ראשי לימודים.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי ראשי

 

חשמלאי ראשי לימודים- מהלכם ותנאי קבלה

לימודי חשמלאי ראשי מתקיימים תחת פיקוח של משרד התמ"ת ובהתאם לדרישות שלו כאשר המטרה של הלימודים היא להכין את המשתתפים לעבודה בפועל בשטח כבר ביום קבלת התעודה. התעודה עצמה ניתנת גם היא תחת אישורו של משרד התמ"ת. בין הנושאים אשר נלמדים בקורס נמצאים:

  • מתמטיקה ופיזיקה
  • אנגלית טכנית
  • תורת החשמל
  • מכונות ומתקנים חשמליים ועוד

במקביל ללימודי התאוריה מתבצעים לימודים מעשיים אשר מטרתם היא לאפשר ללומדים לדעת מול מה הם עומדים ולקבל משוב מידי ממורים מנוסים בתחום.

על מנת להתקבל ללימודי חשמלאי ראשי יש להיות בעלי רקע בתחום החשמל כמו למשל בעלי רישיון חשמלאי מוסמך או בעלי תעודת גמר של קורס חשמלאי אחר.

 

חשמלאי ראשי לימודים- עבודה לאחר קבלת התעודה

לאחר קבלת תעודה אשר ניתנת בכפוף למשרד התמ"ת, ניתן להתחיל לעבוד במערכות שונות של חשמל אשר מגיעות על למתח ל 250X3 אמפר. הבוגרים יכולים להשתלב בחברות שונות העוסקות בתחומי תשתית החשמל או בחברת החשמל והם יכולים להיות עצמאיים בתחומם, לתכנן מערכות חשמל עד למתח שאושר להם ולבצע את התכנונים השונים. כמו כן, אם הם ירצו לבצע עבודות במתח גבוה יותר הם יוכלו לעשות זאת ובלבד שיהיה פיקוח של חשמלאי ראשי על העבודה (כמובן, רק על עבודות אשר עוברות את מתח החשמל בו הם רשאים לעסוק).

 


 


מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מדריכי מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס מתח גבוה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים