לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חשמלאי ראשי משכורת

חשמלאי ראשי משכורת

 

שכר החשמלאים בשוק העבודה

בשוק העבודה כיום, קיים ביקוש לחשמלאים ראשיים, וזאת מכיוון שיש חוסר באנשי חשמל אל מול שכיחותן של מערכות חשמל מורכבות בבתים פרטיים ובתעשייה, שרק הולכת וגוברת. על כן, בעקבות זאת, אצל חשמלאי ראשי משכורת נמצאת בטווח של 9,000 ל- 12,000 ₪ בחודש, משכורת שמקבילה להנדסאי חשמל ואף יותר. כמו כן, גובה המשכורת תלוי בקריטריונים מסוימים- ותק וניסיון, אם יש לאדם תעודת מנהל עבודה, קבלן, מעל 5 שנים תעודת חשמלאי מוסמך וכיוצא בזה.

 

אצל חשמלאי ראשי משכורתהיא לא הנושא המרכזי מתוקף היותו מחזיק בתעודה. כל המחזיק בתעודה, מוסמך לעבוד עם מערכות תלת-פאזיות של A250. כמו כן, להרכיב ולנהל צוותים של עוזרי חשמלאים, חשמלאים מוסמכים, וחשמלאים ראשיים עם ניסיון וותק קצרים יותר.

 

על מנת להחזיק בתעודת חשמלאי ראשי, עליך ללמוד קורס שלעיתים קרובות אורך כשנה, אך יכול גם להתקיים בזמן של חצי שנה ואף של שלוש שנים. אורך הקורס תלוי בלוח הזמנים של התלמיד. לוח הזמנים תלוי באורח חייו. אם מקיים משפחה, אם פנוי ללמידה של מספר שעות גבוה כל יום, כמו כן, אם עובד במהלך היום ולכן יכול ללמוד רק בערב קורס מקוצר. 

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

שכר החשמלאים בשוק העבודה

 

קורס החשמלאי הראשי מתבצע במכללות בכל רחבי הארץ. הקורס מפוקח על משרד הכלכלה, וכך גם בסופו של הקורס ניגשים התלמידים למבחנים חיצוניים של משרד הכלכלה. הקורס אינו שונה בתכניו בשלל המכללות אשר מלמדות ומעבירות אותו, וזאת על מנת לשמור על אחידות ביניהן. הותר למכללות להוסיף אקסטרה חומר ללימודים וזאת על מנת לגוון ולהעשיר את ידע התלמידים.

 

שוב, אצל חשמלאי ראשי משכורת הינה גבוהה ממשכורתם של רוב האנשים העוסקים בתחום, ולכן אנשים רבים ניגשים לקורס וזאת על מנת להעלות את שכרם.

 משרות של חשמלאי ראשי ניתן למצוא כמעט ובכל מקום, עסקיים פרטיים, מפעלים, אחזקה (מלונות, מרכזי קניות), תעשיות ביטחוניות, מוסדות ורשויות שלטון וכו'.

 

אם הנך מעוניין להתקדם בקריירה בתחום החשמל ,להרוויח יותר כסף, להעשיר את הידע שלך, ולקבל תפקיד ניהולי- גש לקורס החשמלאי הראשי.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים