לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

טכנאי סלולר

טכנאי סלולרי


טכנאי סלולרי הינו אדם מקצוען העוסק בתיקון, הרכבה ותחזוקה של מכשירי הסלולר. כיום, ישנה דרישה גבוהה למקצוענים בתחום שעברו הכשרה מתאימה וקיבלו הסמכה ותעודה כבוגרי קורס טכנאי טלפונים סלולאריים. ניתן לומר ללא ספר שעבודתו של טכנאי סלולרי הינה בכמה מישורים בין אם שכיר בארגונים, בחברות פרטיות או כעצמאי. צוות אתר www.studychoice.co.il ערך עבורכם, המתעניינים בלימודי סלולר את אפשרויות העבודה הניצבות בפני בוגרי הקורס.

 

טכנאי סלולרי במישור העסקי – ארגוני :


ישנן מספר חברות סלולר גדולות מאוד במדינת ישראל המספקות שירותים למיליוני אנשים, חברות ועסקים רבים וארגונים ממשלתיים. פעמים רבות ישנם אנשים המחזיקים במספר מכשירי סלולר במקביל ובכך כמות מכשירי הסלולר הנמצאים בשימוש ובעת הצורך נשלחים לתיקון במעבדות הולך וגודל ואיתו גם הולכת וגדלה הדרישה למקצוענים בתחום שעברו הכשרה מתאימה. מעבדות הסלולר גדלות וכך גם תחומי העיסוק והאחריות של העובדים בה. מדי תקופה נכנסים לשוק מכשירים חדשים וטכנולוגיות חדשות. המקצוען צריך לדעת לתת מענה לכל פונקציה ולהשתלט על האתגר והעומס העומדים בפניו. 

 

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר


טכנאי סלולרי במישור העסקי – פרטי :


כמו חברות הסלולר ומעבדותיהם ישנם לא מעט אנשים שהבינו שיש פוטנציאל בתחום תיקון מכשירי הסלולר וכן החליטו לפתוח מעבדות פרטיות ואישיות הנותנות מענה מהיר ומשתדלות להיות אטרקטיביות וגמישות יותר מבחינת המחיר ונוחות העבודה אל מול חברות הענק בארץ. ניתן לראות מגוון של מעבדות סלולר פרטיות פזורות ברחבי הארץ בקניונים, מרכזים חברתיים וכו... כל מעבדה כזאת זקוקה כמובן גם היא לטכנאים איכותיים וטובים אשר יוכלו לטפל בכל בעיה ולעשות עבודה מקצועית ביותר. העסקתם של טכנאי סלולר במעבדות פרטיות יכולה להביא לתחומי אחריות רבים ורציניים עבור המועסק וכן גם לשכר מכובד ביותר. כמו כן, ישנה האפשרות בפני בוגרי קורס טכנאי טלפונים סלולאריים לפתוח בעצמם מעבדה פרטית ולאייש את עמדת הטכנאי עד להגדלת ושגשוג העסק.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים