לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

טכנאי תעשייה וניהול בצפון

טכנאי תעשייה וניהול בצפון

 

לימודי טכנאים בתעשייה ובניהול

כל מי שמתגורר באזור הצפון ומחפש הזדמנויות תעסוקה רצוי שיברר אודות לימודי טכנאי תעשייה וניהול בצפון. הלימודים מעניקים הכשרה בתחום הניהול אשר קשור בתחום התעשייה. בוגרי הלימודים יכולים להשתלב בתעשייה כמנהלים בתחומים השונים כאשר התפקיד העיקרי שלהם הוא להגדיל את היעילות של המפעלים השונים. לימודי טכנאי תעשייה וניהול בצפוןכוללים: לימודי מתמטיקה, אנגלית, שיווק, ניהול משאבי אנוש, הליכי ייצור, בקרת איכות, מימון, בדיקת כדאיות ועוד נושאי לימוד שכולם רלוונטיים לעבודה בפועל.

 

התמחות במהלך הלימודים

לימודי טכנאי תעשייה וניהול בצפון כוללים מספר מסלולי לימוד. המסלולים יכולים להיות התמחות בייצור, התמחות בשיווק והתמחות במערכות מידע. ההתמחות בתחום הייצור כוללת התמקדות בהליכי הייצור, שרשרת אספקה, תכנון ייצור, פיקוח, ניהול צוותי עבודה, תכנון לוגיסטי וייעול של שיטות העבודה במפעלים. מסלול השיווק כולל התמקדות גם בפעילות הארגונית הפנימית והפעולות הנדרשות על מנת לקדם את הארגון כולו כך גם בתחום השיווק. לימודי טכנאי תעשייה וניהול המתמקדים במערכות מידע משלבים גם לימודי מערכות הקשורות במערכות המידע וכן כוללים לימודי מחשבים ותוכנות אשר מייעלות את הפעולות במפעל.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  

 

שתי דרכים להירשם ללימודי טכנאי תעשייה וניהול:


 1.   לפנות למוסד לימוד לקבלת הצעה

 2.   בתי ספר לניהול והמכללות המובילות פונים אליך בהצעות הכי משתלמות 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי טכנאים בתעשייה ובניהול

 

תנאי הקבלה

תנאי קבלה ללימודי טכנאי תעשייה וניהול יכולים להשתנות בין מוסד אחד לאחר אך לרוב הם יהיו פשוטים יותר מתנאי הקבלה של לימודי ההנדסאים. הלימודים מתבצעים ברובם תחת ההשגחה של מה"ט (המכון להכשרה טכנולוגי) ותעודת הסיום אותה מקבלים אלו אשר עמדו בכל התנאים השונים היא תעודת טכנאי תעשייה וניהול מטעם מוסד הלימודים ומטעם מה"ט. אלו אשר יהיו מעוניינים בכך יוכלו להתקדם ללימודי המשך בתחום ולהשלים להנדסאים, במידה וציוניהם יתאימו לכך.

 

בסיום הלימודים יכולים הבוגרים להשתלב בתעשייה ואין זה משנה האם היא מתחום הפלסטיק, מתכת או מזון. הכללים של ניהול בתעשייה דומים בין המפעלים השונים והתעודה תאפשר לבוגרים להשתלב בתפקידים חשובים בארגון, תפקידים אשר יכולים להשפיע על הרווחיות של המפעלים, על התקשורת מול העובדים וכן על התפקוד הכללי של המפעל. הטכנאים יכולים למצוא עצמם מול קריירה מעניינת מאד איתה הם גם יוכלו להמשיך להתפתח ואם ירצו בכך יוכלו להתקדם גם ללימודים במסלולי בוקר או ערב.

 מסלולי טכנאים נוספים :

 

לימודי טכנאי אלקטרוניקה          

לימודי טכנאי מכונות              

לימודי טכנאי חשמל                  

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים