לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

כמה זמן לומדים חשמלאי מוסמך

 

כמה זמן לומדים חשמלאי מוסמך

 

כמה זמן לומדים חשמלאי מוסמך היא שאלה שנשאלת לא פעם ועליה אפשר לענות בכמה תשובות שונות. למען למנוע בלבול ולתת לגולשי האתר מענה נכון, מדויק ורלוונטי ארגנו עבורכם את כל אפשרויות הלימוד השונות לקורס.

 

כמה זמן לומדים חשמלאי מוסמך במתכונת הנפוצה?

מרבית המתעניינים בלימודי חשמלאי מוסמך אינם בעלי רקע קודם בתחום החשמל. אלו מתעניינים שרוצים לרכוש מקצוע חדש מהיסוד ולכן הם פונים למגוון מוסדות הלימוד הפזורים ברחבי הארץ, נרשמים ומתחילים ללמוד. בפני מתעניינים אלו קיימות שני אפשרויות מסלול אחד האורך כשנתיים והינו מורכב מ1080 שעות לימוד. זהו מסלול עבור מתעניינים בעלי 12 שנות לימוד תיכוניות. מסלול נוסף הוא מסלול האורך כשנתיים וחצי והינו בהיקף של 1260 שעות לימוד והוא מוצע עבור מתעניינים בעלי 10 שנות לימוד בלבד.

 

כמה זמן לומדים חשמלאי מוסמך מתעניינים המגיעים מרקע החשמל?

 ישנם מתעניינים בקורס אשר יש להם רקע בתחום החשמל. מתעניינים אלו זכאים במקרים מסוימים לקבל אפשרות ללימודים במתכונת מקוצרת הכוללת רכישת הידע הדרוש ותרגול על מנת להתקדם ולעשות את המעבר לחשמלאי מוסמך. כך לדוגמא בוגרי קורס חשמלאי מעשי רשאים ללמוד במסלול מקוצר הכולל 486 שעות לימוד בלבד המתפרסות על פני תקופה של כשנה בסה"כ, אפשרות נוספת למסלול מקוצר קיימת אצל מתעניינים בלימודים שהינם בעלי רישיון חשמלאי עוזר. הם זכאים למסלול בן 800 שעות לימוד העורך למעלה משנתיים וחצי.

 

כמה זמן לומדים חשמלאי מוסמך הנדסאים ומהנדסי אלקטרוניקה?

ישנם לא מעט הנדסאי ומהנדסי אלקטרוניקה הפונים ללמוד קורס חשמלאי מוסמך. הם עושים זאת ממגוון סיבות כשהעיקרית ביניהן היא הוספת יכולות ואפשרויות עבודה וכן העצמת ארגז הכלים האישי למען קבלת תנאי עבודה טובים יותר וכן תוספת בשכר החודשי. גם להם מגיע המסלול במתכונת מקוצרת. עבור מהנדסי והנדסאי אלקטרוניקה קורס חשמלאי מוסמך מוצע במסלול הוכלל 564 שעות לימוד. מסלול זה אורך למעלה משנה של לימודים.

 

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים  לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

צוות אתר www.studychoice.co.il  מזמין אתכם, המתעניינים בלימודים לקבל את המידע הרלוונטי והחשוב אודות קורס חשמלאי מוסמך ומגוון מסלולים אחרים במסגרת אפשרויות הלימודים בארץ, להירשם ולקבל הצעות לימוד הטובות ביותר!

 

לקבלת הצעות לימוד

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים