לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

כמה מרוויח הנדסאי חשמל

כמה מרוויח הנדסאי חשמל


שכר הנדסאי חשמל בשוק העבודה


כמה מרוויח הנדסאי חשמל

כל מי שמתכנן גשת ללימודים גבוהים יכול לבצע תכנון של הקריירה שלו. לימודים בתחום החשמל הם לימודים אום ניתן לפתח עם הזמן ולכן השאלה כמה מרוויח הנדסאי חשמל היא שאלה רלוונטית לכל מי שחושב להתחיל קריירה בתחום החשמל. חשוב לציין כי התשובה לשאלת המשכורת תלויה בגורמים רבים כמו וותק החשמלאי, מקום העבודה וכן אלו קורסים השלים לאחר סיום לימודיו. ככלל ניתן לראות כי הדרישה להנדסאי חשמל היא די גדולה וכי מדובר במקצוע אשר דורש הכשרה ראויה ועם זאת, רבים מבין הבוגרים בוחרים להמשיך ולהתמקצע לאורך השנים כמו למשל ללכת לקורס חשמלאי בודק סוג 3 או קורסים אחרים דומים.


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

שכר הנדסאי חשמל בשוק העבודה


כמה מרוויח הנדסאי חשמל לאורך השנים

תכנון קריירה צריך לקחת בחשבון את המשכורת הצפויה לעומת ההשקעה הנדרשת בתחום הלימודים. כלומר, חשוב להבין כמה שנות לימוד נדרשות, אלו דרישות גמר יש למקצוע ובהתאם לבחון מהי המשכורת המוצעת. המשכורות המוצעות בשוק להנדסאי חשמל מתחילות מ- 6000 ש"ח לחודש כאשר הנדסאים מתחילים יכולים למצוא גם מקומות עבודה אשר מציעים להם משכורות של 10000 ש"ח. עם זאת, חשוב להבין כי ישנו מסלול התקדמות במשכורת והנדסאי חשמל בעל וותק של חמש שנים ומעלה יכול לצפות שעולות על 10500 ש"ח בחודש ואף מאמירות לכדי 15000 ש"ח בחודש. המשכורות בתחום נחשבות לטובות וזאת כיוון שהעבודה דורשת אחריות מההנדסאי. חשוב לציין כי ניתן לאורך השנים לקחת קורסים משלימים אשר יכולים לסייע לשכר לטפס גבוה יותר או מהר יותר.

 

כמה מרוויח הנדסאי חשמל וכיצד ניתן להתקבל לעבודה

על מנת ליהנות ממשכורות גבוהות בשוק יש להתקבל ללימודי הנדסאי חשמל ולשם כך חשוב קודם כל להתעניין בתחום ולהיות בעלי אוריינטציה לעבודה בחשמל. לאחר קבלה ללימודים מצפה לכם מסלול של שנתיים ועוד פרויקט גמר אותו תצטרכו להגיש. בתום השנתיים ניתן לגשת לבחינות הסמכה המתקיימות תחת פיקוחו של מה"ט (מכון הכשרה טכנולוגי). הנדסאי חשמל יכולים לעבוד במגוון חברות וארגונים והיחס בין המשכורת לשנות הלימוד לרוב משתלם ביותר כשההנדסאים שירצו להתקדם יוכלו לגשת לקורסים משלימים נוספים.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים