לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

כמה מרוויח חשמלאי מוסמך

כמה מרוויח חשמלאי מוסמך

רבים מהמתעניינים בלימודי החשמל שואלים לא פעם את השאלה כמה מרוויח חשמלאי מוסמך ? זוהי שאלה הגיונית למדי למי שרוצה ללמוד מקצוע שילווה אותו במהלך כל הקריירה. היום צוות אתר www.studychoice.co.il החליט להגיש לכם, המתעניינים בלימודים עדויות מהשטח ומחשמלאים העוסקים מקצועיים העוסקים בתחום ברחבי הארץ כולה.

 

כמה מרוויח חשמלאי מוסמך – רקע כללי לפני הכל :


על מנת למנוע טעויות החלטנו להבהיר כמה נושאים חשובים על החשמלאי המוסמך. חשמלאי מוסמך הוא אדם שעבר הכשרה מיועדת בתחום – קורס חשמלאי מוסמך. לאחר שעמד בכל דרישות הקורס וסיים בהצלחה את מבחני ההסמכה של משרד הכלכלה נדרש החשמלאי המוסמך לעבור תקופת הכשרה וניסיון בשוק העבודה כחשמלאי עוזר וחשמלאי מעשי. לבסוף לאחר ההתנסות המעשית בשוק העבודה מקבל הבוגר את רישיון החשמלאי המוסמך ורשאי לעבוד במערכות חשמל תחת פאזיות עד אמפר שהן מרבית מערכות החשמל בשוק.

 

כמה מרוויח חשמלאי מוסמך באזור הצפון?


גיל בן 31 מקריית שמונה - עובד כחשמלאי ואיש תחזוקה במפעל בצפון מדווח שהינו משתכר בשכר של כ- 38 ₪ בשעה. גיל עובד במשרה מלאה ומבצע עבודות פרטיות מזדמנות. "העבודה נוחה וכוללת תחזוקה שוטפת וביצוע ביקורות למכשירי החשמל במפעל ותיקונם בעת הצורך." מספר גיל.

 

כמה מרוויח חשמלאי מוסמך באזור המרכז?


אייל בן 26 מתל אביב – חשמלאי טרי עובד כאיש תחזוקה במספר בבתי מלון בוטיק ואכסניות בעיר מדווח שהינו משתכר במשכורת של כ-6,000 שקלים בחודש. "מייד עם קבלת רישיון חשמלאי מוסמך מצאתי עבודה טובה עם תנאי עבודה מצוינים."

 

ולרי בן 48 מחולון – חשמלאי בצוות חשמלאים העובד עם כמה מפעלים באזור התעשייה מדווח שהינו משתכר בכ- 40 ₪ לשעה. היקף שעות העבודה הוא דינאמי. "למרות שאין היקף שעות קבוע בתפקיד בכל חמשת שנות העבודה שלי בתפקיד הספציפי אני לא זוכר חודש שלא עבדתי בהיקף שעות של משרה מלאה"

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

כמה מרוויח חשמלאי מוסמך בדרום?

 

סמי בן 35 מבאר שבע – חשמלאי במפעל מזון מדווח שהינו משתכר במשכורת קבוע של כ- 7,500 ₪ בחודש "אין תלונות, מרוויח את הלחם שלי ביושר" אומר סמי

 

הירשם עוד היום למסלול לימודי חשמלאי מוסמך ותוכל להבטיח לעצמך מקצוע איכותי לחיים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים