לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

כמה מרוויח חשמלאי ראשי

כמה מרוויח חשמלאי ראשי

 

לימודי חשמלאי ראשי

אם הנך מעוניין לדעת כמה מרוויח חשמלאי ראשי, אז זה המקום הנכון. משכורתו של חשמלאי ראשי היא בעלת פוטנציאל של הכנסה גבוהה. זאת אומרת שמחזיק בתעודת רישיון חשמלאי ראשי יכול להרוויח כ- 60 שקלים לשעה, ולהגיע למשכורת חודשית בגובה של 12,000 ₪. גובה משכורתו והכנסתו של חשמלאי ראשי תלויים במשתנים שונים- ותק במקום עבודה, מקום העבודה עצמו (תעשייתי, פרטי וכיוצא בזה), ניסיון בתחום התחשמל, החזקה בתעודות שונות (קבלן, מנהל עבודה, בקרים מתוכנתים וכיוצא בזה גם). כמו כן, אם הנך ללא ותק וניסיון מרובה בתחום החשמל ואתה מעוניין לדעת כמה מרוויח חשמלאי ראשי בעל ותק נמוך של עד 5 שנים בתחום, גובה משכורתו מגיע ל-9,000 ₪ בחודש, (שזה בערך 35-40 ₪ לשעה).

 

ההתעסקות בכמה מרוויח חשמלאי ראשי בלתי פוסקת בשוק העבודה, וזאת משום שהחזקת תעודת רישיון חשמלאי ראשי מעניקה לאדם שעובד בתחום קידום משמעותי בשכר, לעיתים קרובות, ממצב שבו החזיק בתעודת חשמלאי מוסמך למצב שבו החזיק ברישיון חשמלאי ראשי. 

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי ראשי

 

משכורתו של חשמלאי היא בעלת פוטנציאל גבוה מכיוון שחסר אנשים עם רישיון הנ"ל בשוק העבודה. באופן כללי, בתחום החשמל חסרים הרבה אנשי מקצוע.

 

נוסף על כך, לימודי החשמלאי הראשי כוללים בתוכם נושאים רבים כמו מכונות, אלקטרוניקה, מתמטיקה, פיזיקה, תיעוד טכני, אנגלית טכנית וכו'. מכללות מסוימות מציעות לכל אדם אשר רוצה להחזיק ברישיון החשמלאי הראשי קורסים עם חומרי לימוד נוספים לתכנית הכללית של משרד הכלכלה, אשר עשויות להעשיר רבות את הידע בעולם החשמל.

 

הלימודים בקורסים כוללים לימודים עם חומרים עיוניים ומבחנים עיוניים, ולימודים מעשיים עם מבחנים במעבדה. הקורס בנויים מכמה מתכונות של מסלולים אשר שונים במספר שעות הלימוד שלהם. כמו כן, אדם יכול להתמיין קורס אשר יהיה לנוחיותו במידה ולוח הזמנים שלו עמוס במטלות נוספות. רק צריך לקחת בחשבון, שהקורס יהיה ארוך יותר.

 

קורסים מתבצעים במכללות לימוד מסוימות בכל רחבי הארץ.

 

יותר מכך, חוץ מהעניין של כמה מרוויח חשמלאי ראשי, חשמלאי ראשי מקבל סמכויות גבוהות בהתאם לתפקידו. התמודדות עם פרויקטים מורכבים, לרבות קבלת תפקיד ניהולי והתעסקות עם מערכות של 250 אמפר. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים