לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודים ממונה אנרגיה

 

לימודים ממונה אנרגיה


קורס ממוני אנרגיה

לימודים ממונה אנרגיה

היום כולנו יודעים כמה חשוב לשמור על צריכת האנרגיה בעולם. שמירה על צריכה אנרגטית ראויה במפעלים חוסכת במשאבים, בכספים למפעל ובנזקים משמעותיים לסביבה. עם השנים יוצאות תקנות אשר מגבילות את יכולת הצריכה של המשאבים השונים כאשר משרד האנרגיה מחייב את המפעלים לדווח על צריכת האנרגיה שלהם. על מנת לעמוד בחוקים ובתקנות כפי שנקבעו ועל מנת למנוע מהמפעל בזבוז משאבים יש להעסיק עובד מומחה בתחום אשר יש לו תעודה מתאימה כממונה אנרגיה.

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס ממוני אנרגיה


לימודים ממונה אנרגיה- תנאי קבלה ואופי הלימודים

לימודי ממוני אנרגיה נותנים בסופם תעודה אשר מאפשרת לעבוד בתחום. על מנת להתקבל ללימודים על המועמדים להיות בעלי רקע מתאים. המועמדים יכולים להיות מהנדסים, הנדסאים או טכנאים בעלי רקע מתאים. מועמדים נוספים אשר יכולים להתקבל לקורס יכולים להיות ממוני בטיחות בעבודה, מנהלי ייצור, ממונים על איכות הייצור ועוד. אם אתם עונים על אחד מהקריטריונים או רוצים לברר האם יכולים להתקבל לקורס, כל שעליכם לעשות הוא לבחון במוסד הלימוד האם אתם עונים על הדרישות.

 

לימודים ממונה אנרגיה- תוכנית הלימוד ואפשרויות התעסוקה

לימודי ממונה האנרגיה כוללים נושאים מקיפים אשר יאפשרו לכם לעבוד מיד בסיום העבודה. הלימודים כוללים מבנה של מערכות האנרגיה כמו מערכות סולאריות ומערכות קיטור, מבנה מערכות החשמל, בידוד ואמצעים לשמירה על האנרגיה, פיקוח על האנרגיה, הגשת דו"חות אנרגיה, התייעלות אנרגטית ועוד.

 

הלימודים מקיפים ומאפשרים לבוגרים לעבוד מיד לאחר קבלת התעודה כיוון שהם מקבלים את כל הידע הדרוש להם לצורך עבודה. הבוגרים יכולים לעבוד במפעלי אלקטרוניקה שונים, במפעלים יצרניים כמו מפעלי מזון, בחברת חשמל ועוד.

 

לימודים ממונה אנרגיה- התפתחות בעבודה ובלימודים

לימודי ממונה אנרגיה מעניקים בסופם תעודה אשר מאפשרת לעבוד בתחום החשוב של שמירה על האנרגיה. העבודה דורשת אחריות, ראייה מרחבית של כל חלקי המפעל וגם יזמות ביצירת הליכים במפעל ושמירה על האנרגיה שלו. בוגרים אשר מעוניינים להמשיך להתקדם בעבודה מעבר לתפקיד ממונה האנרגיה, יכולים להמשיך ללימודים מקצועיים שונים וגם ללמוד הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון אשר יפתח בפניהם דלתות נוספות לתפקיד ממונה האנרגיה.

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך     חשמל    קורס מדריכי מלגזה                 מדריך מלגזה

קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתתוכנתים    קורס ניהול פרויקטים בבנייה    ניהול פרויקטים בבנייה

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים