לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי בדיקת תוכנה QA

לימודי בדיקת תוכנה QA

לימודי בדיקת תוכנה QA הינם לימודים שמספקים בוגרים הנחטפים באופן מיידי על ידי העסקים הטכנולוגיים הרבים הפועלים כיום בשוק העבודה. בודק תוכנה הוא תפקיד הקיים בכל חברה המשיקה מוצרים טכנולוגים ועבודת הבודק היא נחוצה, חשובה וקריטית עבור החברה. ללא בדיקה של התוכנה בלתי אפשרי לשווק מוצר כלשהו לשוק. משום כך, קיימת דרישה הולכת וגוברת למקצוענים בתחום שמספק לעוסקים בו תנאי עבודה טובים ומשכורת מכובדת. ההתפתחות בתחום בדיקת התוכנה מתרחשת מדי יום ויום ולכן הדרישה לעובדים איכותיים המתמצאים בנושא נשארת תקפה. לימודי בדיקת תוכנה QA מעניק לתלמידיו את הכלים הדרושים על להם בשביל לתכנן, לעקוב ולבצע בדיקות הכרחיות לפיתות תקין ונכון של מערכות תוכנה ומוצרים שונים.

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי בדיקת תוכנה QA – ידע כללי :


הקורס הוא קורס הנערך במתכונת מקצועית ומעמיקה ומטרתו להכשיר ולספק לשוק העבודה בודקי תוכנה מקצוענים ובעלי ארגז כלים נכבד שידעו לטפל, לתפעל, לענות ולפתור את דרישות מעסיקיהם בשוק העבודה. הקורס הינו נפוץ ברחבי הארץ כולה כל מוסד ומתכונת הלימודים אותה פיתח בעזרת אנשי מקצוע בתחום. לימודי בדיקת תוכנה QA יתנו לתלמיד את שיטות העבודה והידע שהוא צריך בשביל לתת מענה רלוונטי, יעיל, איכותי ונכון כך שיבטיח את איכות המוצר אותו בדק. תהליך בדיקתה של התוכנה הוא תהליך קריטי וחשוב ביותר בכל תהליך הייצור והשיווק. בדיקה נבונה ואיכותית תגלה תקלות בזמן מוקדם של התהליך ותמנע הפסד כלכלי עתידי לחברה. במהלך הקורס לומדים התלמידים מגוון נושאי לימוד שונים כשביניהם : סיווג מערכות  ושיטות לבדיקת תוכנה, ניהול תקין של תהליך הבדיקה בעזרת כלי עזר ידניים ואוטומטיים, כתיבתם של תסריטי בדיקות והעצמת ארגז הכלים האישי למען עבודה המקצועית ביותר בתחום.

 

לימודי בדיקת תוכנה QA – מסלול הלימודים :


על מנת להתקבל לקורס לרוב דורשים מוסדות הלימוד ממת ענייניהם להיות בעלי ידע קודם בתכנות, אך קיימים גם מסלולים מיוחדים אשר מאפשרים השתלבותם של חסרי הניסיון בתחום התכנות אשר ברשותם ידע במערכות הפעלה והם שולטים לחלוטין בשפה האנגלית. היקף השעות שאורך הקורס משתנה בין מוסד אחד לאחר ובכל זאת ניתן לראות שהמסלולים  במוסדות השונים נעים בין 250 עד 350 שעות לימוד.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים