לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי הנה"ח סוג 3

לימודי הנה"ח סוג 3

 

קורס הנהלת חשובונות

מנהלי חשבונות סוג 1+2 אשר מעוניינים להתקדם בעבודה ולרכוש עוד ידע מוצאים במהרה כי מסלול לימודי הנה"ח סוג 3 הוא מה שנדרש להם. הלימודים מקנים בסופם תעודת גמר המשמשת כתעודה מקצועית. ללימודים אלו יכולים לגשת רק בעלי תעודת הנה"ח סוג 1+2 שעברו ועדת קבלה.

 

לימודי הנה"ח סוג 3- מה לומדים

  • תורת המסחר- דיני חוזים, תאגידים, מושגים במס הכנסה, הכרות עם שלטונות המס, משמעות קופות גמל וגמולי השתלמות, זכויות עובדים.
  • חשבונאות פיננסית- הפקת והוצאת דו"חות, ניתוח דו"חות, התנהלות מול אשראי ושוטף, ניהול תזרים מזומנים, מידע על שותפויות וניהול חברות.

אורך הלימודים משתנה בהתאם למסלולים ומקום הלימוד, אך בסופם יש להגיש פרוייקט גמר ולעבור בחינה בהנה"ח סוג 3. התעודה מקנה אפשרות לעסוק במקצוע הנה"ח בסיווג הבכיר של סוג 3.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס הנהלת חשבונות

מי מתאים ללימודים

שני תנאים מוקדמים הנדרשים ללימודים הם תעודת הנה"ח 1+2 ומעבר של ודעת קבלה. מעבר לכך לימודי הנה"ח סוג 3 מתאימים למי שרוצה להתקדם בתחום ולרכוש ידע רב יותר בתחום החשבונות. הלימודים מאפשרים להגיש דו"חות מסובכים יותר, לנהל משכורות ולמעשה הידע הנרכש בהם הוא הקרוב ביותר לזה של רואי החשבון.

 

בוגרי לימודי הנה"ח סוג 3 יכולים לעבוד בעסקים או ארגונים גדולים ולקחת חלק משמעותי בהוצאת משכורות לעובדים, שמירה על הזכויות שלהם וחלק משמעותי ביצירת רוווחיות למקום על ידי שמירה על תזרים מזומנים יעיל, הפקת דו"חות רווח והפסד ומתן מידע יעיל בתחום הפיננסים.

 

העבודה של מנהל החשבונות סוג 3 יכולה להיות גם במשרדים של ראיית חשבון. כמעט כל משרד מחזיק לפחות במנהל חשבונות אחד ותפקידו להוציא דו"חות, להפיק משכורות לחברות השונות איתם עובד המשרד ולבצע כל פעולה חשבונאית הנדרשת ללקוחות.

 

נוסף לעבודה במקומות מסודרים עם משכורת קבועה, יש מנהלי חשבונות שבוחרים להיות עצמאיים ולעבוד מהבית או מהמשרד. מנהלי החשבונות סוג 3 יכולים לעבוד כפרילנסרים שנותנים שירות למפעלים, ארגונים, חברות וכמובן למשרדי ראיית חשבונות.

 

אין זה משנה מול מי עובדים ומאיפה, על מנת לבצע הנהלת חשבונות ברמה הגבוהה ביותר יש להיות בעלי הכשרה מתאימה כשהגבוהה ביותר היא סוג 3.


 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכר             קורס חשבי שכר       קורס ניהול רשתות              קורס ניהול רשתות           

קורס מזכירות רפואיות   קורס לינוקס         קורס ניהול מדיה חברתית תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים