לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי הנהלת חשבונות באינטרנט

לימודי הנהלת חשבונות באינטרנט

 

קורס הנהלת חשבונות ברשת

כיום, אתרים מסוימים ברחבי הרשת מציעים לימודי הנהלת חשבונות באינטרנט. אל נא להתבלבל, יש אתרים אשר מציעים לימודי הנהלת חשבונות(סוג 1 בסיסי, סוג 2 מתקדם וסוג 3) אשר מקבילים לקורסים של הנהלת חשבונות במכללות ללימוד, מצד שני, קיימים אתרים אשר מציגים רק את החומר הנלמד בקורסים להנהלת חשבונות ככלי עזר ולא תו.

 

לימודי הנהלת חשבונות באינטרנט נוטים לבלבל את קהל תלמידי הקורסים בהנהלת חשבונות במכללות ללימוד ואת אלו הרוצים ללמוד ועוד לא התחילו. זאת אומרת, אנשים שוגים בחשיבתם שהיעדרות מקורס הנהלת חשבונות הינה לגיטימית עקב למידת פרק/חומר מסוים דרך אתר האינטרנט בבית. קיימת נוכחות חובה בקורסי הנהלת החשבונות במכללות של לפחות 80% מן השיעורים. קורסי הנהלת החשבונות אורכים בין מספר חודשים לשנה, ולכן 80% נוכחות חובה מגדיר נוכחות די גבוהה בשיעורי הקורסים במכללות.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס הנהלת חשבונות ברשת

לימודי הנהלת חשבונות באינטרנט לעומת זאת, הינם מהווים כלי עזר מצוין ללמידה, חידוד וקליטת החומר בכל נושא אשר תלמיד מתקשה בו או שמרצונו לחזור עליו.  לימודי הנהלת חשבונות באינטרנט יכולים לסייע ולהפוך אדם אשר לומד הנהלת חשבונות למקצועי וטוב בתחום. כמו כן, לימודי הנהלת חשבונות באינטרנט מהווים אלטרנטיבה חדשנית, נוחה לתפעול ולהבנה. לעיתים קרובות, אתרים ללימוד הנהלת חשבונות הוקמו על ידי בכירים וותיקים בתחום הנהלת חשבונות. בעקבות כך, בדרך כלל, האתרים מהימנים בחומר המוצג בהם. עם זאת, אין סטיות וחריגות החומר הנלמד בלימודי הנהלת חשבונות באינטרנט וזאת מכיוון שהלימודים גם באתרי האינטרנט מפוקחים על ידי האגף להכשרה מקצועית של משרד הכלכלה.

 

קורס הנהלת החשבונות (1 ו-2 בעיקר) כולל בתוכו נושאי לימוד שונים, כגון: חשבונאות פיננסית (חלק עיוני) והחשבונאות הממוחשבת (חלק מעשי) אשר מתחברים יחדיו וכוללים את כל הכללים ועקרונות הבסיס בחשבונאות. כמו כן, הלימודים כוללים את תורת המסחר והמשק וחישובים מסחריים. 

 

בסוף הלימודים ניגשים התלמידים לבחינה עיונית ובחינה מעשית (ממוחשבת בתוכנת החשבשבת). הבחינות הינן חיצונית ומתבצעות על ידי האגף להכשרה מקצועית של משרד הכלכלה.

מתכונת הלימודים כוללת 320 שעות למידה סך הכול בקורסים במכללות. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכר             קורס חשבי שכר         קורס ניהול רשתות                 קורס ניהול רשתות           

קורס מזכירות רפואיות   קורס לינוקס        קורס הנהלת חשבונות סוג 3 תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים