לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי הנהלת חשבונות בראשון לציון

לימודי הנהלת חשבונות בראשון לציון

 

מנהלי חשבונות בשוק העבודה

הנהלת חשבונות היא מקצוע נדרש אשר קרוב למדי לראיית חשבון. קורס לימודי הנהלת חשבונות בראשון לציון מתאים לבעלי חשיבה אנליטית טובה שאוהבים לבצע חישובים מתמטיים וכן לראות מעבר לחישובים עצמם. מנהלי חשבונות משתלבים בעבודות במקומות עבודה שונים כמו מוסדות, מפעלים, משרדים של רואי חשבון או כפרילנסרים עצמאיים שנותנים שירות לכל אחד ממקומות אלו.
 

לימודי הנהלת חשבונות בראשון לציון אלו לימודים מקיפים אשר מורכבים מכל נושאי ניהול החשבונות כמו ביצוע חישובי שכר, הכנת מאזן בוחן, הכנת דוחות כמו דו"ח רווח והפסד ורישום ספרי חשבונות. במסגרת הלימודים נלמדים גם נושאי התקנות והחוקים של רשויות המס וכן דיני עבודה בישראל. את הקורס יכול ללמוד מי שבעברו 12 שנות לימוד.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מנהלי חשבונות בשוק העבודה

השלב הראשון של מסלול לימודי הנהלת חשבונות בראשון לציון נקרא הנהלת חשבונות סוג 1+2 שזהו הקורס הבסיסי שיש לעבור על מנת לעסוק בתחום. אלו שיחלטו לאחר צבירת נסיון בתחום החשבונות יוכלו לגשת בהמשך ללמוד הנהלת חשבונות סוג 3.

 

מסיימי הקורס

מסיימי קורס הנהלת חשבונות מקבלים תעודה אשר מקנה להם את האפשרות לעסוק בתחום. הבוגרים יכולים להשתלב בכל תחומי המשק ולמצוא עצמם בתפקיד חשוב בארגון בו השתלבו.

 

עבור כל ארגון, מפעל או עסק אחר הנהלת חשבונות היא משמעותית ויכולה להוביל לרווחיות מקסמלית של העסק או לחילופין לתת נורה אדומה במקרה הצורך. הנהלת החשבונות מוציאה עבור העסק דו"חות רווח והפסד ועל פיהם ניתן להמשיך לתכנן ולבצע פעולות שונות כדי להעלות את הרווחיות.

 

פעולה נוספת וחשובה ביותר של מסיימי קורס הנהלת חשבונות היא הפקת משכורות. בעת הפקת המשכורות יש לשמור ולעמוד בכל דיני העבודה כך שהעובד יהיה מוגן וזכויותיו יקויימו. תפקיד המשכורות הוא על הנהלת החשבונות.

 

לעבוד כעצמאי בתחום

ישנם בוגרי הנהלת חשבונות אשר בוחרים לעבוד כעצמאיים ולתת שירות הנהלת חשבונות חיצוני למפעלים, ארגונים או למנהלי חשבון. הסיבות לעבודה כעצמאי יכולות להשתנות בין אדם לאדם, אחד יעשה זאת כדי לעבוד מביתו והשני יעשה זאת בשל אופיו ותחושת העצמאות. בין אם עבודת הנהלת החשבונות מתקיימת ממשרד בארגון או ממקום עצמאי, העבודה זהה ואחראית.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים