לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 נהיו לימודים פופולאריים ומבוקשים מאוד. צעירים ומבוגרים כאחד שמחפשים תחום שיספק להם עבודה איכותית עם משכורת מוערכת ואפשרויות קידום רבות פונים ללימודי חשבונאות. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

אז מה הם בעצם לימודי חשבונאות?

לימודי חשבונאות קיימים במתכונת של לימודי תואר אקדמאי שנלמד באוניברסיטאות השונות ברחבי הארץ. אלטרנטיבה מעניינת ואיכותית לאלו שלימודי תואר אקדמאי אינם פונים אליהם או אלו שמעוניינים לרכוש מקצוע בזמן קצר ולעבוד אפילו במשרה מלאה תוך כדי הלימודים פונים לתחום החשבונאות במסלול של לימודי תעודה. לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 הינו הקורס הראשוני והבסיסי שעובר סטודנט במסלול לימודי הנהלת החשבונות. הקורס נותן רקע לסטודנטים ומפגיש אותם עם תוכנות מחשב וטכניקות עבודה שיתרמו להם רבות במקצוע עצמו. לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 הינם לימודים המפוקחים על ידי משרד התמ"ת וחוק רואי החשבון בישראל. בשל פיקוחו של משרד התמ"ת והצבת תנאים בסיסיים למוסדות הלימוד, משכו של הקורס יהיה זהה ברוב המכללות ובתי הספר ויעמוד על כ- 390 שעות לימוד אקדמאיות כשבסופם ייגשו הסטודנטים למבחן גמר ואלו שיעברו אותו בהצלחה יזכו לקבל תעודת הסמכה מטעם המכללה שמוכרת על ידי משרד התמ"ת. כמו שעות הלימוד הזהות בין הקורסים אפשר יהיה למצוא דמיון רב גם בתחומי הלימוד והנושאים המוצעים בקורס. ישנם נושאים המוגדרים למבחן ועליהם ישימו המכללות ובתי הספר השונים את דגש הלמידה כשהמטרה הסופית היא להוציא את בוגרי הקורס מוכנים לנחיתה בשוק העבודה כשבידיהם הידע, הכלים וטכניקות העבודה הנדרשות למען עשיית עבודה איכותית, מוערכת, מדויקת ונכונה. סטודנטים שעברו בהצלחה את לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 יכולים להמשיך במסלול של לימודים מתקדמים ולבחור במגוון קורסים כמו הנהלת חשבונות סוג 3 , קורס חשבי שכר, חשבי שכר בכירים, יעוץ מס, לימודי חשבונאי מדופלם ועוד.

 

איפה מתקיימים לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 ?

הפופולאריות של תחום זה גרמה למכללות לראות את הביקוש הנוצר ולנקות צעדים בשביל לספק למתעניינים את מבוקשם ובמקביל להגדיל את כמות תלמידיהם. כיום עשרות מכללות ובתי ספר שפרוסים ברחבי הארץ כולה מציעים את מסלוליהם ל- לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2, החל מערי המטרופולין כמו תל אביב, חיפה, באר שבע וירושלים ועד הערים הקטנות כמו טבריה, כרמיאל, שדרות, נצרת עילית וכו...

 

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 הם התחלה נכונה ונבונה לאנשים רציניים שמעוניינים לעצב את עתיד חייהם ולהחזיק במקצוע מכובד ומכניס. להתקדם עם הזמן בלימודים ולצבור ידע, מיומנויות וסמכויות חדשות בשילוב עבודה במשרה מלאה והלך חיים רגיל.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים