לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי הנהלת חשבונות 1 2

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1 2

הביקוש למקצוע מוערך, איכותי עם אפשרויות התקדמות וקידום רבות ומשכרות מכובדת מביא צעירים וצעירות להתעניין בלימודי הנהלת חשבונות 1+2 . הביקוש בשוק העבודה לחשבונאים מנוסים ובעלי ידע אינו נגמר ואפשרויות ההתקדמות עם השנים הן רבות. לימודי חשבונאות ניתן ללמוד בצורה אקדמאית לתואר באחת מהאוניברסיטאות הפזורות ברחבי הארץ. מסלול אלטרנטיבי מצוין לאלו שלא מעוניינים לפנות ללימודים אקדמאיים הוא מסלול לימודי התעודה שמאפשר לצבור ידע ותעודות הסמכה על ידי קורסים שנותנים היתרים מסוימים ומפוקחים על ידי משרד התמ"ת ולשכת רואי החשבון בישראל.

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מסלול הלימודים הראשוני במסגרת לימודי תעודה הינו לימודי הנהלת חשבונות 1+2 . לימודי הנהלת חשבונות 1+2 אורכים כ- 390 שעות לימוד אקדמאיות שבמהלכם הסטודנטים נפגשים עם מושגים מעולם החשבונאות וצוברים ידע לעיסוק בתחום לאחר מכן. מספר נקודות לציון הן שלימודי הנהלת חשבונות 1+2 מפוקחים על ידי משרד התמ"ת ולכן היקף השעות וחומרי הלימוד המועברים בקורסים במכללות השונות צריכים להיות דומים עקב רף שמציב משרד התמ"ת. בוגרים הקורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 זוכים לקבלת תעודה מסמיכה וראשיים לצאת לשוק העבודה ולהתחיל בקריירה משלהם. לאחר שסיימו הבוגרים בהצלחה את לימודי הנהלת חשבונות 1+2 יכולים להתקדם ולהעמיק בחומר ולגשת לקורסים מתקדמים יותר כמו קורס הנהלת חשבונות סוג 3 (לרוב דרוש ניסיון תעסוקתי של שנה בתחום החשבונאות לאחר קבל תעודת ההסמכה של חשבונאי סוג 1+2 ) , מסלול לימוד של חשבי שכר וחשבי שכר בכירים , יעוץ מס, חשבונאי בכיר וכו... ההתקדמות לקורסים השונים אינה פוגעת בהלך היום הסדיר ומאפשרים לסטודנטים לעבוד במשרה מלאה תוך כדי הלימודים על ידי קיום שיעורים בשעות נוחות כמו הערב או בימי שישי. סדר גודל המחירים של מסלולי לימודי הנהלת חשבונות 1+2 נעים בטווחים של – 6,000 שקלים עד 7,000 שקלים. הדרישה למקצוענים בתחום מובילה קהל מתעניינים גדול לבחור בתחום החשבונאות בצעד ליצירת קריירה מכובדת. את לימודי הנהלת חשבונות 1+2 אפשר למצוא ברחבי הארץ כולה כאשר הם מוצאים במכללות בערים המרכזיות כמו תל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע והביקוש הגדול לתחום החשבונאות גרם למסלול לימודים זה לגלוש ולהיפתח במכללות ובתי ספר ברחבי הארץ כולה ואף בפריפריות כמו כרמיאל, קריית אונו, שדרות וכו... אתר studychoice עומד לרשות הקהל הרחב לצורך קבלת אינדיקציות על טווחי המחירים דרך מחירון 2013 המבוסס על שיתוף דיווחי גולשים שמגיעים ונבדקים בקפידה לפני פרסומם באתר. 


 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכר             קורס חשבי שכר         קורס ניהול רשתות                 קורס ניהול רשתות           

קורס מזכירות רפואיות   קורס לינוקס        קורס הנהלת חשבונות סוג 3 תכנות בסביבת net 


כתבות, מאמרים ובלוג אודות לימודי הנהלת חשבונות :


לימודי הנהלת חשבונות במודיעין

לימודי הנהלת חשבונות במודיעין, לימודים בקרבת אזור ירושלים, מתעניינים ומתעניינות רבים ממודיעין עושים את דרכם כפעם עד פעמיים בשבוע לעיר ירושלים על מנת להשתלב במסלול הלימודים וללמוד את המקצוע המבוקש... המשך


 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים