לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי

לימודי חשמלאי

מתעניינים שמגיעים למכללות ובתי הספר השונים עם הרצון לרכוש מקצוע איכותי עם ביקוש גבוהה בשוק העבודה ומשכורת מוערכת פונים במקרים רבים ללימודי חשמלאי . היתרונות בלמידת חשמל למען התמקצעות בתחום בשוק העבודה הם הדרישות התמידיות לחשמלאים טובים שנחוצים בכל תחום ומקום עבודה. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

מחפש איפה לללוד קורס חשמלאי מוסמך?

 

בפניך שתי אפשרויות:

 1.   לפנות למוסד לימוד לקבלת הצעה

 2.   מוסדות לימוד פונים אליך בהצעות הכי משתלמות 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

בין מסלולי הלימודי השונים במסגרת לימודי חשמל קיימים מספר מסלולים כמו:

 

לימודי חשמלאי מעשי -  קורס חשמלאי מעשי מפגיש את הסטודנטים עם הידע הבסיסי שדרוש לחשמלאי על מנת שיוכל לעבוד במערכות חשמל באופן עצמאי ומקצועי תוך כדי נקיטת אמצעי הזהירות הדרושים. לימודי חשמלאי הינם לימודים הנמשכים כשנה וחצי שכלולות בו כ516 שעות לימוד. הקורס מפוקח על ידי משרד התמ"ת ולכן הנושאים ושיטות הלימוד בין המכללות השונות יהיו דומות ויכללו ידע תיאורטי חשוב ועבודה מעשית במעבדות למען הניסיון החשוב שיצברו התלמידים. בוגרי קורס חשמלאי מעשי שסיימו בהצלחה את לימודיהם מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד ורישיון חשמלאי עוזר. רישיון חשמלאי עוזר מאפשר לבוגרים לעסוק בעבודות חשמל בנוכחותו של חשמלאי נוסף (שהינו בעל רישיון חשמלאי מעשי לפחות) לאחר תקופת עבודה בת שנתיים כחשמלאים עוזרים מקבלים בוגרי קורס חשמלאי מוסמך את הרישיון חשמלאי מוסמך והינם רשאים לעבוד עצמאית במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר (לרוב בתי מגורים)

 

לימודי חשמלאי מוסמך – קורס חשמלאי מוסמך הינו הקורס הנפוץ ביותר בקרב המתעניינים שבוחרים ללמוד חשמל. הקורס הינו קורס מקצועי ואיכותי שמפגיש את התלמיד עם ידע מעמיק בתחום החשמל ועבודה מעשית לא פשוטה שתתרום לו רבות בעת  עבודתו העתידית. קורס חשמלאי מוסמך הינו מוגש בכמה מסלולים שונים שההתקבלות אליהם תלויה בתנאי  הקבלה שבהם עומד המתעניין:

לימודי חשמלאי מוסמך לבעלי 10 שנות לימוד – היקף השעות של קורס חשמלאי מוסמך לאלו שמחזיקים בתעודת 10 שנות לימוד הינו 1260 שעות לימוד המתפרסים על פני תקופה של כשנתיים וחצי.

לימודי חשמלאי מוסמך לבעלי 12 שנות לימוד – 1080 שעות לימוד המתפרסים על פני תקופה של כשנתיים

לימודי חשמלאי מוסמך לבעלי תעודת רישיון חשמלאי עוזר – אלו שהרוויחו תעודת חשמלאי עוזר בעבר ( מגמת חשמל בבית ספר לדוגמא ) זכאים למסלול מקוצר של קורס חשמלאי מוסמך הכולל 800 שעות לימוד

לימודי חשמלאי מוסמך לבעלי רישיון חשמלאי מעשי או לחילופין תעודת גמר של קורס חשמלאי מעשי – לרוב אלו שסיימו קורס חשמלאי מעשי ופונים ישירות לקורס חשמלאי מוסמך נהנים מהגרסה הקצרה ביותר של הקורס שכוללת 483 שעות לימוד.

לאחר שסיימו הבוגרים את הקורס בהצלחה הינם מקבלים תחילה רישיון חשמלאי עוזר לתקופה של כשנה לאחר מכן הם רשאים לעבוד כחשמלאים מעשיים לתקופה של שנתיים ובסוף הינם מקבלים רישיון חשמלאי מעשי שמעניק להם את הזכות לעבוד עם מערכות חשמל תלת פאזיות עד 80 אמפר (מפעלים, בתי חרושת, משרדים וכו...)

 

עבור לרשימת ההצעות

  

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

  

חשמלאי ראשי

חשמלאי מתח גבוה

בקרים מתוכנתים PLC

חשמל ומתכת-ריתוך

טכנאי קירור ומיזוג אוויר

טכנאי שירות

טכנאי טלפונים סלולאריים

מנעולנים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים