לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי בודק סוג 1

לימודי חשמלאי בודק סוג 1


מסלול עבור טכנאי חשמל

לימודי חשמלאי בודק סוג 1הם לימודים המשלבים עיוניים  מקיפים מאד בתחום החשמל. הלימודים משלבים בין הקניית חומר תאורטי לצד לימודים מעשיים בשטח בתחום החשמל. בין היתר הלומדים יכירו לעומק את חוק החשמל, ילמדו שיטות לביצוע בדיקות מתקני חשמל במתח נמוך ויכירו את עקרונות התכנון והבדיקה הן של מתקני מתח נמוך והן של המתקני מתח גבוה.

 

לימודי חשמלאי בודק סוג 1 מעניקים לבוגרים כלים יישומיים לעבודה בשטח בתחום ואלו אשר יעברו את הקורס בהצלחה כולל מעבר של בחינות הגמר ימצאו עצמם משתלבים בקלות בשוק העבודה בתחום החשמל. על מנת להתקבל לקורס עצמו על המועמדים להיות בעלי רקע מתאים כמו למשל טכנאי חשמל בעל וותק של 4 שנות ניסיון ומעלה או הנדסאי חשמל בעלי וותק של 4 שנות ניסיון ומעלה. מועמדים נוספים יכולים להיות כאלו שקיבלו הפנייה על ידי מנהל לעיניני חשמל אשר אין להם את הדרישות המוקדמות ואז תיבחן בקשתם להתקבל ללימודים.


  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מסלול עבור טכנאי חשמל

 

נושאי לימוד

לימודי חשמלאי בודק סוג 1 מכשירים לעבודה בשטח. הלימודים מתקיימים תחת פיקוחו של משרד התמ"ת וכוללים היכרות עם תקנות החשמל, הכרות וביצוע בפועל של מערכות מונעות התחשמלות, תפעול גנרטורים ומערכות אל- פסק, ביצוע בדיקות איכות של מערכות החשמל, הארקות חשמל בבתים פרטיים ומבנים מסחריים, עבודה מעשית במתקנים בעלי מתח נמוך.

 

תעודת גמר

זכאות לתעודת גמר תאפשר לבוגרים לעבוד במוסדות שונים כחשמלאים בודקים מסוג 1 והם יוכלו למצוא עצמם מצטרפים לחברות קבלניות, ארגונים או עובדים פרילנסרים או עצמאיים. על מנת ליהנות מתעודת הגמר ולהתחיל לעבוד כבר בסיום הלימודים על המועמדים לעמוד בדרישות הקורס. סיום הלימודים מותנה במעבר מבחני ההסמכה, מבחנים אשר מתקיימים תחת פיקוחו של משרד התמ"ת. נוסף על הבחינות, על המועמדים לסיום הקורס להיות נוכחים ב- 20 בדיקות ומעלה של מערכות חשמל ביתיות או מסחריות וכן ב- 10 בדיקות ומעלה של מתקנים תעשייתיים. כל הבדיקות יבוצעו על ידי אנשי מקצוע מוסמכים. סיום הלימודים ומעבר הבחינות מעניק לבוגרים תעודת חשמלאי בודק סוג 1+2.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי בודק סוג 3    חשמלאי בודק סוג 3      קורס חשמלאי מעשי     חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי ראשי     חשמל ראשי

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק 1+2

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים