לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי מוסמך בבאר שבע - לימודים בישראל

לימודי חשמלאי מוסמך בבאר שבע

לימודי חשמלאי מוסמך בבאר שבע הינם לימודים שמספקים עוד ועוד בוגרים איכותיים ומקצועיים עבור בירת הנגב ואזור הדרום. קיימים מספר מוסדות לימוד באזור המציעים את מסלול הלימודים ברמה המקצועית הגבוה ביותר. תחום החשמל הוא תחום שנהנה מדרישה תעסוקתית ברחבי הארץ כולה ובאזור הדרום בפרט שכן מכיל מפעלים ומשקים רבים הנזקקים בשירותיו של חשמלאי באופן שוטף.

 

לימודי חשמלאי מוסמך בבאר שבע הינם לימודים כמו בכל הארץ כיוון שהם מפוקחים על ידי משרד הכלכלה המציב דגשים וקריטריונים ברורים לתוכנית הלימודים שמוסדות הלימוד נדרשים לעמוד בה. הלימודים מורכבים משלב של למידה עיונית בכיתות לימוד ולאחר מכן מעבר ותרגול החומר תוך כדי ניסוי וטעייה במעבדות חשמל מקצועיות עם הדרכה מאירה ומתקנת.

 

לימודי חשמלאי מוסמך בבאר שבע מאפשרים לתלמידים ליהנות ממתכונת לימודים נוחה שמאפשרת להם ללמוד ולעבוד תוך כדי. הלימודים במסלול הרגיל (1080 שעות) מתפרסים על פני שנתיים של למידה במסלול הכולל מפגש עד שניים בשבוע בשעות הערב או הבוקר. כך התלמיד יכול להמשיך ולנהל אורח חיים רגיל תוך כדי הלימודים ושגרת חייו אינה ניזוקה. לימודי חשמלאי מוסמך בבאר שבע במתכונת מקוצרת ניתנים עבור בוגרי קורס חשמלאי מעשי ( 480 שעות) ולבעלי רישיון חשמלאי עור (800 שעות) בהם הם משלימים את החומר הנדרש עבור חשמלאי מוסמך

   

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי מוסמך בבאר שבע מכינים את התלמידים בצורה המקצועית ביותר לעבודה כחשמלאים מקצועיים במשק. התלמידים רוכשים ידע רב וארגז הכלים שלהם גדל משיעור לשיעור ומתרגול לתרגול במעבדות החשמל. בוגרי הכשרת חשמלאים מוסמכים שסיימו את הלימודיהם ועמדו בכל דרישות הקרוס מקבלים תעודת גמר של המוסד המלמד ומשרד הכלכלה המאפשרת להתחיל תעסוקה בתחום עם רישיון עוזר בצמוד לחשמלאי בכיר יותר (בעלי רישיון מעשי לפחות) ולאחר שנת ניסיון אחת מקבל החשמלאי הסמכה של מעשי ורשאי לעבוד באופן עצמאי במתקני חשמל במתח נמוך חד פאזיים עד 40 אמפר. שנתיים נוספים של ניסיון בחשמל מעניקים לבוגר קורס חשמלאי את הרישיון המוסמך ומאפשרים לו לעבוד באופן עצמאי במערכות חשמל תלת פאזיות עד 80 אמפר.


להצעות לימוד לחץ

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור

בטיחות

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

דרום
עבור

מכינות ייעודיות

מכינה למשפטים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים