לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי מוסמך - לימודים בישראל

 

לימודי חשמלאי מוסמך

לימודי חשמלאי מוסמך הינם הלימודים הפרקטיים ביותר עבור חשמלאים הרוצים להשתלב בשוק העבודה המבוקש וליהנות מהיתרים רבים בעבודות חשמל שונות, מגוונות ולא פשוטות. הלימודים מכינים את התלמידים לעבודה אינדיווידואלית ברמה מקצועית גבוה ביותר המכינים את התלמידים לעבודה בטיחותית ויעילה שתענה על דרישות הלקוח ולא תחשוף אותו או את החשמלאי לסיכונים הכרוכים בעבודות החשמל. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי מוסמך משלבים לימודי של ידע תיאורטי נרחב ומעמיק ולימודים פרקטיים חשובים במעבדות חשמל המכינים את התלמידים לעבודה בכלים אמיתיים ובזמן אמת בשוק העבודה. מסלול לימודים זה הינו מסלול המפוקח על ידי משרד התמ"ת שמציב למכללות ובתי הספר דרישות ללימוד הנושאים ושעות התרגול שעוברים התלמידים. לימודי חשמלאי מוסמך מתקיימים לרוב כשנתיים של לימודים בקצב נוח (פעם עד פעמיים בשבוע) על מנת לא לפגוע באורך החיים של התלמידים ולאפשר להם לעבוד תוך כדי הלימודים אפילו במשרה מלאה.  הביקוש לקורס חשמלאי מוסמך הינו ביקוש גבוהה ומכללות ובתי ספר ברחבי הארץ כולה מציעים מסלול לימודים זה בין כותליהם.

 

בוגרי לימודי חשמלאי מוסמך שצלחו את המבחנים הסופיים ועמדו בכל דרישות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. בנוסף הם רשאים להתחיל בעבודה בתחום החשמל כשבידיהם רישיון חשמלאי עוזר. רישיון זה מלווה אותם כשנה של עבודה עם מגבלה לעבודה עצמאית אלה רק עם עוד חשמלאי שהוא בעל רישיון מעשי לפחות. לאחר שנת עבודה בתחום מקבלים החשמלאים רישיון חשמלאי מעשי שמאפשר להם לעבוד עצמאית במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר. אלו לרוב מערכות חשמל ביתיות. לאחר שנתיים של עבודה בתחום תחת רישיון והיתר של חשמלאי מעשי זוכים בוגרי לימודי חשמלאי מוסמך לקבל רישיון של חשמלאי מוסמך ולעסוק במערכות חשמל מסובכות יותר (מערכות תלת פאזיות עד 80 אמפר) ולהשתתף בפרויקטים מאתגרים במשקים, משרדים, קניונים וכדומה.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה אנרגיה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים