לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי מתח גבוה בחיפה

לימודי חשמלאי מתח גבוה בחיפה


קורס חשמל במתח גבוה

לימודי חשמלאי מתח גבוה בחיפה אלו הלימודים הגבוהים אשר מעניקים דרגת חשמלאי מתח גבוה סוג 4. הלימודים מתאימים לתושבי חיפה והסביבה אשר עומדים בדרישות הבסיסיות של קבלה לקורס ושרוצים להתקדם בתחום העבודה שלהם ולהשתלב בעבודה אחראי במערכות מתח גבוה.

 

על מנת להתקבל ללימודים יש להיות בעלי רקע מתאים מקדים כמו תעודת חשמלאי מוסמך או תעודת חשמלאי ראשי. לימודי חשמלאי מתח גבוה בחיפה נמשכים לאורך מספר חודשים והם מאפשרים לבוגרים אשר עמדו בתנאי הלימוד לקבל תעודת חשמלאי מתח גבוה סוג 4. בסיום הלימודים הבוגרים יכולים להשתלב במוסדות שונים כמו גם בחברת חשמל, חברות קבלניות אשר מעניקות שירות לעסקים, מפעלים וארגונים וכן לעבוד בתחום באופן פרטי כעצמאיים.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חשמלאי מתח גבוה

 


 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמל במתח גבוה

לימודי חשמלאי מתח גבוה בחיפה דורשים אחריות גדולה כיוון שהעבודה בפועל עלולה להיות מסכנת חיים גם עבור העוסקים במלאכה וגם עבור הסביבה אשר עושה שימוש במתקנים השונים לאחר התקנתם. הלימודים כוללים חלק תאורטי וחלק מעשי כשבין הנושאים השונים לומדים על מבני קווי החשמל במערכות עיליות ומערכות קרקעיות, לומדים אודות תקנות הבטיחות בתחום החשמל, לומדים אודות מתח יתר והתקנות במערכות מתח גבוה, כיצד מבצעים הגנות והארקות במתח גבוה ולמעשה ניתן לומר כי הלימודים כולם מכינים לעבודה אחראית בשטח מול מערכות מתח גבוה (בכל הארץ ולא רק בחיפה והצפון).

 

לאחר סיום הלימודים והצלחה בבחינות השונות יכולים המועמדים להתקדם ללימודי המשך בלימודי הנדסאים או לגשת ללימודי מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה. הלימודים מאפשרים לבוגרים להשתלב במערכות המורכבות של המתח הגבוה הן כעובדי חברות שונות (לרבות חברת החשמל) והן כעובדים עצמאיים שנותנים שירותי מיקור חוץ לחברות השונות או לארגונים ומפעלים. כיוון שהאחריות היא גבוהה בתחום, על המועמדים ללימודים לרצות להשתלב בתחום, לקחת אחריות ולהתעניין במערכות מורכבות אלו.

 

כמובן שהעבודה בתחום המתח הגבוה היא בעלת הדרישות הגבוהות בתחום החשמל ולכן הלימודים עצמם נמשכים לאורך תקופה, נמצאים תחת פיקוח של משרד התמ"ת ומעניקים ללומדים את כל הידע הנדרש באופן תאורטי ומעשי בתחום המתח הגבוה. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 3

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים