לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי ראשי - לימודים בישראל

לימודי חשמלאי ראשי

 

קורס חשמלאי ראשי

לימודי חשמלאי ראשי אלו לימודים אשר מכשירים לתעודת חשמלאי ראשי. מי שמחזיק בתעודת חשמלאי ראשי יכול לעבוד בתחום החשמל של המתח הנמוך ועד ל- 25*3 אמפר (תקף גם למערכות תלת פאזיות). החשמלאי הראשי יכול לחתום על תוכניות, לבצע אותן בפועל ולבצע ביקורת על התקנת המערכת. כלומר, החשמלאי הראשי יכול לבחון את התוכניות לפני או אחרי שאלו בוצעו כשהמבצע שלהן אינו הוא אלא חשמלאי אחר כמו למשל עוזר חשמלאי. אם יש לך כבר תעודת עוזר חשמלאי או חשמלאי מוסמך ואתה רוצה להתקדם בתחום העבודה שלך או להגדיל את הזדמנויות העבודה, מומלץ מאד שתברר אודות לימודי חשמלאי ראשי.

 

הקורס אשר מכשיר לתעודת חשמלאי ראשי מתאים למי שרוצה להתקדם בתחומי האחריות שלו וכמובן למי שיש לו רצון להתפתח מבחינת הזדמנויות העבודה אשר עומדות לפניו. בכל מקום מסגרת הלימודים משתנה מעט, אך בכל מקום היא מקיפה ונדרש לפחות שנה כדי לסיים את הלימודים. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי ראשי

לימודי חשמלאי ראשי אלו לימודים תאורטיים לצד הכשרה מעשית. הלימודים עצמם נערכים בהתאם לדרישות של משרד התמ"ת ותחת פיקוחו. גם התעודה הניתנת בסיום הלימודים ניתנת באישור של משרד זה. סיום הלימודים וקבלת התעודה מותנים במעבר של שלושה מבחנים: מבחן בתורת החשמל, מבחן במתקני חשמל ומבחן על מכונות חשמל. כל המבחנים נערכים תחת פיקוחו של משרד התמ"ת.

 

בין נושאי הלימוד יעברו הסטודנטים על לימודי מתמטיקה, פיזיקה ואנגלית טכנית. הלימודים יכללו גם את תורת החשמל ותורת המכונות. במסגרת הלימודים יעברו הסטודנטים גם הכשרה מעשית במעבדות.

 

לימודי חשמלאי ראשי ועמידה בדרישות השונות יאפשרו לכם להתפתח בתחום החשמל ולהגיע למשכורות גבוהות יותר מלימודי החשמל הבסיסיים (כמו למשל עוזר חשמלאי). לאחר סיום הלימודים יכולים הבוגרים אשר עברו את הבחינות בהצלחה להשתלב בעבודה כשכירים בחברות שונות אשר עוסקות בתחום תשתיות או בדיקות החשמל וכן הם יכולים להציג את מועמדותם לעבודה בחברת החשמל. עוד יכולים בעלי תעודת חשמלאי ראשי לעבוד כעצמאיים ולתת שירות לחברות השונות, לעשות בדיקות חשמל בבתים או דירות וכמובן שהמתעניינים יוכלו להתקדם ללימודי המשך בתחום הנדסת החשמל (הנדסאי או מהנדס).

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים