לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי ראשי בצפון


לימודי חשמלאי ראשי בצפון

לימודי חשמלאי ראשי הם שלב מתקדם, מקצועי ואיכותי בין המסלולים השונים בתחום החשמל הנלמדים במכללות ובתי הספר השונים במסגרת לימודי התעודה. הקורס מיועד לבוגרי לימודי חשמלאי מוסמך או בעלי רישיון חשמלאי מוסמך שרוצים להגדיל את אפשרויות העיסוק שלהם בתחום, לקבל היתרים חדשים ולנהל צוות חשמלאים בפרויקטים יוקרתיים במשקים, מפעלים, משרדים, אתרי בנייה וכדומה.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי ראשי הם לימודים מעמיקים ומקצועיים ביותר שנוגעים בתחומים רבים במטרה להוסיף עוד אמצעים שימושיים לארגז הכלים האישי של כל תלמיד ותלמיד. הלימודים מתנהלים במתכונת למידה בכיתות על הידע העיוני החשוב שעל החשמלאי לדעת בשביל לפעול בצורה היעילה ביותר, המקצועית ביותר, האיכותית ביותר וכמובן הבטיחותית ביותר עבורו ועבור עתיד לקוחותיו. מלבד לימודים סביב שולחן וספרים בכיתות הלימוד חלק חשוב מאוד במהלך לימודי חשמלאי ראשי הוא הלמידה וההתנסות הפרקטית במעבדות חשמל מקצועיות שמטרתן היא להעניק לתלמיד ניסיון כלשהו לפני יציאתו לשוק העבודה.

 

לקורס חשמל ראשי ישנם שני מסלולי לימוד כאשר הראשון הוא בעל היקף של כ480 שעות לימוד והוא מיועד לחשמלאים בעלי רישיון חשמלאי מוסמך שכבר צברו ניסיון ועוסקים בתחום. המסלול השני בלימודי חשמלאי ראשי הוא מסלול בעל היקף של כ600 שעות לימוד וקהל יעדו הוא חשמלאים שסיימו את קורס חשמלאי מוסמך בהצלחה אך עוד לא עברה התקופה לקבלת רישיון חשמלאי מוסמך, מסלול זה יתעמק יותר בעבודה פרקטית במעבדות על מנת להעניק לתלמידים את הניסיון שעדיין חסר להם.

 

לימודי חשמלאי ראשי הם לימודים מבוקשים ונפוצים שזוכים לפופולאריות ויוקרה מבין המסלולים השונים במסגרת לימודי התעודה. הלימודים הם לימודים המפוקחים על ידי משרד התמ"ת שמציב דרישות מסוימות ממוסדות הלימוד המלמדים. מכללות ובתי ספר רבים ברחבי הארץ כולה מציעים לימודים אלו במשכנם ופותחים במסלולי לימוד נוחים ביותר עבור התלמידים על מנת שאורך חייהם הרגיל לא יפגע והם יוכלו לנהל אותו באופן שוטף תוך כדי הלימודים.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רכב

קורס נהג רכב משא כבד

צפון
עבור

טכנאי חשמל

טכנאי חשמל

מרכז
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים