לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמל מוסמך

לימודי חשמל מוסמך

בקרב מסלולי לימודי התעודה השונים ניתן לראות שבין המקצועות המבוקשים ביותר והשימושיים ביותר מתמקם לו מסלול לימודי חשמל מוסמך . זאת משום שלימודי חשמל מוסמך  מקנים לבוגריהם את האפשרות, הידע והכלים להשתלבות הדרגתית במקצוע שבו הדרישה אינה פוסקת לחשמלאים טובים וקיימות אפשרויות עבודה רבות ואפשרויות קידום טובות. לימודי חשמל מוסמך הינם לימודים רציניים ומעמיקים שמקנים לתלמידים את הידע הדרוש לפעולה איכותית ויעילה במערכות חשמל שונות תוך כדי הפעלת כל אמצעי הזהירות הנדרשים. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קיימים מספר מסלולים לקורס חשמלאי מוסמך הנקבעים על פי תנאי קבלה הללו:

 

לימודי חשמל מוסמך לבעלי 10 שנות לימוד – אלו שלא סיימו את לימודיהם בתיכון אך בעלי תעודה המוכיחה שלמדו 10 שנות לימוד לפחות ראשיים להירשם לקורס חשמל במתכונת המתוגברת שכוללת 1260 שעות לימוד המתפרסות על תקופה שלרוב אורכת כשנתיים וחצי אם לא יותר. יש לציין שהמכללות ומוסדות הלימוד מבינים את הצורך בלימודים גמישים שיאפשרו לסטודנט ללמוד ותוך כדי לעבוד אפילו במשרה מלאה ולכן ניתן למצוא מסלולים של הקורס המגיעים בשעות הערב ובימי שישי.

 

לימודי חשמל מוסמך לבעלי תעודת 12 שנות לימוד – מתעניינים שיכולים להוכיח שסיימו 12 שנות לימוד ראשיים לגשת למסלול שהוא הנפוץ ביותר מבין שאר המסלולים. מסלול זה אורך לרוב כשנתיים ומספר שעות הלימוד בו הוא 1080 שעות לימוד אקדמאיות. גם כאן יוכל המתעניין לבחור במסלולים נוחים שיאפשרו לו את האופציה לתמרן בין עבודה ללימודים ללא התנגשויות כואבות.

 

לימודי חשמל מוסמך למי שמחזיק בתעודת חשמלאי עוזר – לפעמים מגמות חשמל בבתי הספר מעניקות לתלמידיהם בסיום תקופת הבגרויות תעודת חשמלאי עוזר. מי שקיבל תעודה זו ראשי לגשת לגרסה מקוצרת יותר של קורס חשמלאי מוסמך הכוללת את הקורס במתכונת של כ800 שעות לימוד.

 

לימודי חשמל מוסמך למי שיש בידו תעודת חשמלאי מעשי או תעודת גמר של קורס חשמלאי מעשי (לדוגמא מתעניינים המגיעים מיד לאחר שסיימו בהצלחה קורס חשמלאי מעשי) – מתעניינים שעומדים בדרישות הנ"ל זכאים לגשת לקורס חשמלאי מוסמך במתכונת הקצרה ביותר שלו שנעמד על כ 483 שעות לימוד ואורך כשנה לכל היותר.

 

לאחר שעוברים הבוגרים בהצלחה את מסלול לימודי חשמל מוסמך הם מקבלים היתר חשמלאי עוזר שמעניק להם את הזכות לעסוק בעבודה אך מגביל אותם לעבוד ביחד עם חשמלאי אחר בעל תעודה של חשמלאי מעשי לפחות. לאחר שנה שצברו ניסיון כחשמלאים עוזרים מקבלים הבוגרים תעודת חשמלאי מעשי שמאפשרת להם עבודה במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר. כעבור שנתיים של תעסוקה מרגע קבלת תעודת חשמלאי מעשי זכאי בוגר לימודי חשמל מוסמך לקבל את תעודת החשמלאי המוסמך שלה ייחל ולעסוק במערכות חשמל תלת פאזיות עד 80 אמפר.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים