לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי טכנאי אלקטרוניקה מה"ט

לימודי טכנאי אלקטרוניקה מה"ט

 

לימודים בפיקוח גוף ממשלתי

מה"ט, מכון הכשרה טכנולוגי, הוא המרכז אשר אחראי על הכשרה טכנולוגית בארץ. לכן, כל מי שמברר אודות לימודי טכנאי אלקטרוניקה מה"ט יכול להיות בטוח כי הוא עומד לפני הלימודים אשר יעניקו לו את ההכשרה הטכנולוגית המוקפדת בארץ. תחום לימודי הטכנולוגיה בארץ נעשה כמעט תמיד תחת השגחתו של מה"ט ולכן אם מצאת מוסד לימוד אשר מעניק תעודה של מה"ט זהו סימן על כך שיש מי שמפקח עליו.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי טכנאי אלקטרוניקה בפיקוח מה"ט 


לימודי טכנאי אלקטרוניקה מה"ט- משמעות הפיקוח

משמעות הפיקוח של מה"ט הוא כפול. מה"ט בוחן את סילבוס הלימודים וכן מקיים מבחנים בעצמו אשר בלעדיהם לא ניתן לקבל את התעודה המבוקשת. נוסף לכך, מה"ט מבצע פיקוח על מכללות הלימוד השונות אשר מעבירות הכשרה לטכנאי אלקטרוניקה וכן מעניקים תעודה בסיום הלימודים ולאחר עמידה בכל הדרישות של המכון. המכון אחראי לאשר למכללות השונות את הליך הלימודים ולפקח כי אלו מתקיימים על פי הדרישות שלו. על מנת לקבל תעודת טכנאי אלקטרוניקה יש לעמוד בכל התנאי שהציב המכון, כולל הבחינות החיצוניות שלו.

 

בין נושאי הלימוד אותם מעביר כל מוסד לימודים אשר נמצא תחת הפיקוח של מה"ט; עקרונות וחוקים בתחום החשמל והאלקטרוניקה, זרמים, מגברים, טרנזיסטורים, לוגיקה, תורת החשמל, מתקני חשמל, בקרים מתוכנתים, מערכות הפעלה ועוד. על מנת להתקבל ללימודים יש להיות בעלי הכשרה של 12 שנות לימוד ומעלה וכן לעמוד בתנאים אותם מציב מוסד הלימודים.

 

להיות טכנאי אלקטרוניקה

הדרישה לטכנאי אלקטרוניקה הולכת ועולה עם התפתחות הטכנולוגיה. העבודה של הטכנאים כוללת טיפול בחומרה ובתוכנה. טכנאי אלקטרוניקה יכולים לעבוד ביצוע תיקונים למכשירים שונים ויכול להיות בתחום תיקוני תוכנה. לימודי טכנאי אלקטרוניקה מה"ט פותחים בפני הבוגרים אפשרויות עבודה בחברות אשר מעניקות תמיכה ותיקון מכשירים או כעצמאיים. מסיימי הלימודים אשר יהיו מעוניינים בכך יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים יותר בתחום האלקטרוניקה. התעודה אותה מקבלים בסיום הלימודים היא תעודת טכנאי מוסמך מטעם מוסד הלימודים ומטעם מה"ט. שני הגורמים חתומים על התעודה ושניהם אחראיים על הליך ההכשרה ורמת הלימודים שמאפשרת בפועל לעבוד בתחום.

 מסלולי טכנאים נוספים :

 

לימודי טכנאי תעשייה וניהול       

לימודי טכנאי מכונות              

לימודי טכנאי חשמל                  

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים